reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie

Daga kochana, ja tak nie w temacie, ale patrzę na opis - za 4 dni urlopik - super!!! Pogoda też sie klaruje w końcu - Udanych wakacji życzę:-)

Jeśli chodzi o ząbki - to u nas czekamy na trójeczki - najpierw górne już prześwituja przez dziąsełka- Maja ma gorsze nocki w zwiazku z tym, gryzie co się da i kupki luzniejsze.....
 
reklama
My jestesmy na etapie przebijania do końca ostatniej trójki...bo wczesniej przebiła ale dopiero teraz wychodzi...Wiec duuuuuużo budzenia w nocy i płaczu a mało snu...noc 4 ;-)

Ale niestety Małemu psują sie ząbki...obie dwójki na górze zaatakowane...Takie są efekty soczków i innych duperelów...co prawda od dawna pije tylko wodę ale jednak wcześniej pił słodsze rzeczy....No i on i ta jego ukochana butla...nigdzie sie bez niej nei ruszał...teraz niekapek mu mniej pasuje....czeka nas wizyta u dentysty :dry: szlag by to...:dry:
 
u nas ida dolne trójki i jak zwyklre okupione choroba juz 3 tydzien katar i kaszel

Adiva mam nadzieje ze młody paszcze otworzy bo u nas to raczej byłoby niemozliwe.... Młoda miała 2 lata jak była pierwszy raz i nie było problemu bawiłam sie z nia w dentyste i potem siue nie bała... chodzimy co jakis czas Nasz pedodontka zakłada takie fluorowe "plasterki" na zabki ale je trzeba uzupełniac co jakis czas... teraz przed wakacjami tez sie wybieramy
 
U nas przebiła się druga górna trójeczka- jeszcze dwie dolne.....jakos dajemy radę choć Majuchna gorzej sypia ....
Adiva mojemu synowi tez pochnica szybko zaatakowala zabki choc dbałam o higienę :(
 
u nas na dole trójka się przebiła i idzie teraz na górze druga...Młody niespokojnie śpi..no i zdarza się ze z płaczem się budzi..w dzień jest OK...tylko oczywiście wszystko do buziaka pcha :sorry:
 
U nas też jakieś tam "3" są :tak: - górna prawa na pewno, i chyba lewa też już się przebiła. Ale masakra :szok::szok::szok::szok::szok:, on to strasznie źle znosi, w sobotę obudził się w nocy o 2.30 i ryczał, nie szło go uspokoić:shocked2::-(. No i strasznie źle je, weekend był najgorszy - sobota: 2 razy mleko, połowę porcji zupki i jakieś tam paluszki, herbatniki, kaszek nie chciał, to już potem dawałam cokolwiek, żeby zjadł. Może mu coś wyszło, bo dziś już jadł lepiej, ale do ideału nadal daleko.

No i w sumie mamy chyba 12 zębów :-).
 
Gratulacje nowych ząbków!!

u nas wyszły górne 4 i teraz na dole wychodzą, dziąsła jak bomby, apetyt zerowy, marudna, ale nocki oki.

Ale dziwne bo na dole ma tylko jedynki no i te 4 wychodzą a 2 na razie brak.
 
reklama
na dole wyszły 4 i jedna 2 ale Blanka przez to ma zapalenie jamy ustnej, wczoraj był u niej lekarz, dostała antybiotyk, ibum, nystatynę i płukankę do zrobienia ze środkiem znieczulającym i witaminami, nocki mamy masakryczne, wiecznie rączki i rączki.
Jutrzejsze szczepienie mamy sobie podarować na razie. A tego zajada mamy smarować fioletem na wodzie.
 
Do góry