reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ząbkowanie

reklama
miałyśmy bardzo przebojową końcówkę tygodnia. Olcia w środę dostała gorączki, strasznie źle wyglądała więc jeździliśmy po lekarzach. Byliśmy u dwóch. Jeden nie wybadał nic a drugi wybadała chore drogi moczowe. W czwartek po lekach niewielka poprawa w samopoczuciu. Wieczorem całe ciałko w pokrzywce.Kąpanie w kisielu z mąki ziemniaczanej. W piątek wieczorem mała dostała szału, bardzo płakała, nie można jej było uspokoić. Było widać że bardzo cierpi. Lecieliśmy na pomoc wieczorową. Do leków które brała dostała przeciw uczuleniu oraz clortimazolum miejscowo. Niby lepiej ale dalej nie chciała jeść i ciągle spała, a jak nie spała to była nieznośna :no:. Kupy luźne, zielone i śmierdzące. Wczoraj wieczorem zaczęłyśmy się bawić, troszkę ją pomęczyłam pogilałam i co zobaczyłam??? Lewa górna jedynka się przebiła :szok::szok::szok: taka wielka łopata:szok::szok::szok:. Dzisiaj byłyśmy u kontroli z drogami moczowymi -wyniki ok. Na pociechę dowiedziałam się że idzie prawa górna jedynka :szok::szok::szok: biedna dzidzia...
 
U nas prawa górna dwójka już się przebija, a druga na wylocie :baffled: Mały maruda straszna :no: ...i fakt, pocieszające, jak sobie poczytam wątek, to wiem, że nie jestem sama :tak:
 
U nas straszna noc, co godzinę pobudka z wielkim płaczem, o 5 się obudziła i wyła aż godzinę. Skończyło się na syropie i w końcu zasnęła. Obudziła się pół godziny temu, trochę marudna, ale jest już lepiej, pewnie dlatego, bo syrop jeszcze działa.
A dwójka ciągle jak była tak jest od chyba miesiąca pod dziąsłem i za cholere nie chce się przebić :wściekła/y:
 
U nas druga dwójka rzeczywiście szła gorzej....I też ponad miesiąc...W tej chwili mamy komplecik 6 zębów ( jak na obrazku poniżej ) i młody wybudza sie w nocy 2 może 3 razy więc to jest niebo teraz :-D
 
reklama
U nas druga dwójka rzeczywiście szła gorzej....I też ponad miesiąc...W tej chwili mamy komplecik 6 zębów ( jak na obrazku poniżej ) i młody wybudza sie w nocy 2 może 3 razy więc to jest niebo teraz :-D
U nas też komplecik, druga jedynka szła najgorzej:crazy: kilka dni na samym cycu:wściekła/y:Teraz też obudzi się z trzy razy w nocy:-)
 
Do góry