reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbkowanie naszych pociech :|

reklama
A wątek główny to ten wątek o wszystkim?? :sorry: Zaglądam tam czasem, ale nie włączam się do dyskusji, bo nie chcę się za bardzo wciągać. Gdybym się wciągnęła to już pewnie nie oderwałabym się od monitora, a już i tak za długo przed nim przesiaduję. :sorry: Jakoś tak łatwiej mi pisać w wątkach tematycznych, bo tam piszę na dany temat i koniec, a wierzcie mi że jakbym się rozpisała w wątku o wszystkim to bym pisała i pisała, bo ja straszna gaduła w pisaniu jestem... :tak: Ale obiecuję tam zaglądać, możę kiedyś coś napiszę... :tak:;-)
 
Mam pytanie, które dzieci mają już piątki ?
U nas na razie cisza. Wcale nie płacze z tego powodu, im póxniej wyjdą to tym lepiej, bo nie wyobrażam sobie myć 5 u takiego bąbla. Już z czwórkami mamy czasem problem.
 
u nas też nie ma:no: jeszcze jednej trójki nam brakuje:tak:
5 to chyba standardowo wychodzą po skończeniu 2 lat:tak: ale u każdego dziecka jest inaczej:tak:
 
reklama
Do góry