reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

reklama
u nas ząbków niestety nie widać, poza ślinotokiem wszystko ok, za to kupiłam małej szczoteczkę do zębów dla takich dzieciaczków i szoruje sobie nią dziąsła-na razie jej się podoba i widać że przynosi ulgę na swędzące dziąsła:tak:
 
U nas za to jak chcę Oliwierkowi pomasowac ząbki i dziąsła szczoteczką to zaczyna bardzo płakać,chyba mu podrażniam:eek: :-( a może kolejne zębole się szykują do ataku?:confused:
 
Olu moj jak zabki byly jeszcze takie tycie to tez nie pozwolil sobie do buzki zagladac! Teraz niestety sytuacja sie powtarza! Nie wiedzialam dlaczego ale dzis zauwazylam ze gorne dziaselko sie tak dziwnie wykrzywilo, albo inaczej, uwypuklilo! Chyba prawa gorna jedyneczka zbliza sie do ataku bo to miejsce takie jasne i twarde!!! Moze i u Olisia tez nastepne zabki atakuja???
 
u nas zabkow brak, a ja widze ze u was juz wiecej sztuk niz jedna. a moj Miki lysy, i bez zebow, ja pierdykam:wściekła/y:
Ale gratulacje dla wszystkich krolikow:-)
 
U nas też bez ząbków, Natalka ślini się bardzo, wszystko wkłada do buzi, jak mi marudzi to zwalam to na ząbkowanie, ale narazie to nie widzę aby coś się działo w dziasełkach...
 
Dolaczamy do grona zrozpaczonych matek lysych bezzebnych dzieciolkow:) Moja to juz nawet slinic sie przestala...moze do dentysty powinnam isc:)?
 
reklama
Mamy lysolkow i bezzebnych maluszkow nie martwcie sie!!!!
Michalku gratulacje czterech zabkow!!!! Czekamy az troche podrosna i mamusia pochwali sie nam swoim 4 zebnym kroliczkiem!!!!
 
Do góry