reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabkowanie czyli zeby, zabki, zabeczki!!!

reklama
DZIEKUJEMY WAM ZA GRATULACJE.

Za dolna jedynka ida odrazu obydwie gorne. Naczekalismy sie, ale jak juz przyszlo, to wszystko na raz:) A mi sie wlasnie niedawno snilo ze sie obudzilam i dziecko pelny komplet bialutkich zabkow mialo. Proroczy ten sen czy co?
 
A to nasze gorne zabki z duza szparka (ale wszyscy mnie zapewniaja ze to sie zejdzie)
 
Piekne zebulki ma Allanek a oto nasze kielki widac dobrze jedna jedynke druga troszke mniejsza no i dwojeczke
 

Załączniki

  • 4.03.07 (15).jpg
    4.03.07 (15).jpg
    398,2 KB · Wyświetleń: 40
Gratuluje kolejnym gryzoniom:-) .juz nie moge sie doczekac kiedy zrobie mojemu taka fotke z zebulinkami(na razie ani sladu zabkow)
 
reklama
gratulacje dla Antośka:laugh2: oby i moój Antoś szybko dostał ząbki bo już jestem wykończona marudzenie w ciągu dnia i wybudzaniem sie w nocy i "szaleniem" przez ok 2 -2,5 godz!! Antoś się ślini i bierze do bużki wszystko co poopadnie...czyli może jakiś ząbek już niedługo się pojawi:-)mam nadzieję!!!
 
Do góry