reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

to moja sie rozpedzila cos z zabkami :rofl2: juz ma 14 hmm w sumie 16 tylko kielki na dole nie do konca wyszly :eek: a kolezanka mnie denerwuje ze im szybciej zabki wychodza tym szybciej wyledza tak samo wloski grrrrrrrrr:angry::wściekła/y:
Pozdrawiam:-D
 
reklama
Nie przejmuj sie Caro..ja mam tez taka koleżankę ktora w Michalinie widzi wszystko co złe a w swoim synku wszystko co najlepsze ..takie juz są baby..może to z zazdrości hehehe:-D:-D:-D

u nas w dalszym ciągu 14..ale dolne trójki już widać:-D
 
a u nas w koncu przestala troche slina rzeka lecic z buzi...
noi dzis prababcia dopatrzyla sie kolejnego zabka dolna czworeczke:) w sumie mamy juz 3 czworke i 8 innych zabkow:) razem 11sztuk:) a kolejne nadchodza o zgroza,,,,
juz nie chce tego kaszlu sluchac:(
 
wszytkim gratulujemy zęboli i życzymy dalszego mniej bolesnego ząbkowania
jak wyjdą nam do końca to będziemy miec 14 ;-)
 
A u nas już 13 ząbków.
Dzisiaj przebiła się dolna lewa trójka. Górna lewa w drodze, dziąsła są opuchnięte.
 
U nas już 14 ząbków . W trakcie urlopu wyszła górna lewa trójka, na szczęście tym razem obyło się bez temperatury i innych atrakcji. Pozostałe dwie trójki w drodze.
Jeszcze tylko 6 ząbków i będzie spokój na jakiś czas.
 
reklama
Do góry