reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki

cześć dziewczyny :-D dawno mnie nie bylo ale musze sie pochwalić - mojej Ali urosło 5 zębów w ciągu 2,5 tygodnia (trzy wyszły w przeciągu trzech dni) :no: teraz mamy już razem 7!:szok: nie pytajcie co sie działo przez te 2,5 tygodnia :-( mała marudziła, nie chciała spać a gorączka doszła jej do 40 C :szok:Nacierpiała się strasznie :-(no ale zęby wyszły i mam nadzieję że będzie troche spokoju od ząbkowania
 
reklama
Mewa- oby nie były potrzebne ale ja bym jednak na twoim miejscu sobie jeszcze zostawiła...w końcu do 20 jeszcze trochę wam zostało- a im dalej w las tym wieksze zęby ;)
my raz na jakiś czas używamy pasty a pluć tez próbuje a Karol mój nie mógł się tego baaardzo długo nauczyć...
 
reklama
czytam , czytam i widze że z tymi zębolami to różnie.Mój Mati obecnie ma juz 8 , pierwsze wyszły na dole jedynki, zaraz za nimi dwójki.Potem było troche przerwy, wypatrzyłam w końcu pierwsza jedynke u góry, a po jakis 2 tyg zaczeły wyłazic jednoczesnie kolejna jedyneczka i obie górne dwójki.I to wlasnie te gorne dały sie najbardziej we znaki (szczególnie w nocy). Pozdrawiam i z miła checia bede sie z Wami dzielić nowinkami o kolejnych ząbkach !
 
Do góry