reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

reklama
My też zaczęliśmy używać pastę - pisałam o tym niedawno, ale wcięło mi posta :-( i już nie chciało mi się pisać od nowa!
Kupiłam Elmex, zalecana od roku do 6 lat, Oli i tak sam myje ... nie daje diabeł sobie umyć, tylko SAM! Więcej gryzie szczoteczkę, coś tam szurnie, myślałam że pasta coś zmnieni, ale niestety nie ...
 
U nas pasta gościi od miesiąca (COLGATE SMILES 0-2 LAT). Dzięki niej Tymek polubił mycie. Stosujemy jej dosławnie kapinkę. Można powiedzieć, dotykamy szczoteczką tubki :-) to wystarcza. Tymek oczywiście "szoruje" sam ale czasami pozwala sobie pomóc :-)
U nas nadal tylko 6 ząbków !
 
No i zapomniałam się pochwalić, że Oli ma 8 zębów, przybyła nam dolna dwójka do kompletu. Czy głębiej coś przybyło, to nie wiem, bo łobuz nie da sobie zajrzeć.
 
Idze na poczętku się podobało a teraz ma gdzieś mycie zębów, słuchawka od prysznica ciekawsza niż kolorowa szczoteczka....no ale zawsze coś tam "ugryzie" Nie czyszczę jej na siłę aby się od początku nie zraziła więc ile jej się uda to ok, muszę czekać....
 
Dzisiaj odkryłam u Olinka 9 ząbek - wydaje mi się, że to jest piątka. Wielki ten ząb, biedulek!
Ciekawe czy jeszcze jest jakaś niespodzianka w jego buzi?
 
reklama
Olik, brawo! A pamietam,jak martwiłaś się,Doxa, ze tyle dzieciołków ma juz ząbki a Olik najstarszy i ani jednego. A teraz jest"przodownikiem" w kwesti zębów.;-)

U nas nadal 7 zębów.
 
Do góry