reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

a właśnie może to z Tik - Taka było - domowe przedszkole to chyba później było - za stare już byłyśmy....

to sobie pośpiewmy - o mydle też chłopkom śpiewam :-D
 
reklama
wooow!!!

ja wroce na chwile do tematu szczoteczek....
czesc z Was pewnie ma ten 3-pack Canpola.... czy jak sie ma 7 zebow to juz przechodzic na zielona, czy jeszcze sobie na rozowej pouzywac???
 
Ja przeszłam na komplketnie inną, nie pamiętam, chyba oral b dla dzieci takich małych. Szersza jest i ma więcej włosów.
 
a z pasta juz???

bo ja coraz to inne rzeczy slysze... trzymam sie tego, ze pasta dopiero jak bedzie umial wypluwac, ale wiem ze sa pasty dla maluszkow i sa rodzice, ktorzy je z powodzeniam stosuja...

u nas to mycie jakos tak troche jak nie mycie jeszcze... :dull:
 
Ostatnio stomatolog mówił że można spróbować z pasta bo podobno teraz są juz takie bez fluoru albo z minimalną ilością. Gdyby dziecko połknęło, ale jak lubi samą woda to na razie samą wodą.
 
reklama
Tu zalecaja pasty uzywac juz od roku. Tak duzo jak dziecka paznokiec od malego paluszka.
Ja kupilam teraz jakas taka dla dzieci gdzie nie ma duzo fluoru, tyle jest do wyboru.
Olivia ja polyka bo jej smakuje. Chetniej tez otwiera buzie jak zaczelam ja uzywac.
A tak apropo to Olivci sie 5 zabek dzisiaj przebil, gorna prawa 1.
 
Do góry