reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ząbki!!!

reklama
Jak masuję Natalce dziąsła na górze to czuję gdzieś w połowie taką jakby falbankę. To zeby? Z jednej strony jest wyraźniej, z drugiej mniej, a na dole nic.
 
OGŁASZM WSZYSTKIM FORUMOWYM CIOCIOM,ŻE MAMY PIERWSZEGO ZĄBKA(TZN. JULKA MA)

Strasznie się cieszę,obyło sie bez większych sensacji.Marudzenie owszem od kilu tygodni nas nie opuszczało,ale dało sie jakos wytrzymać.Przy Patrycji było gorzej, dlatego jestem mile zaskoczona.
 
gratulujemy zabka...


jak ja zobacze ryzyk, to sie chyba urzne ze szczescia... juz mi rece opadaja i nie wiem co mam robic...



dziewczyny, mam pytanko, pewnie glupie... ::)
slyszalam, ze kolejne zabki ida juz mniej bolesnie, czy to prawda???
 
Teddy ja tez tak słyszałam, ale u mojej starszej córeczki wszystkie zęby szły bardzo trudno , przy straszliwym marudzeniu i gorączce.Zobaczymy jak to bedzie teraz?!
 
no to mam nastepne pol roku z glowy...


bo to juz od ponad miesiaca tak trwa... etapami co prawda - teraz juz jest chyba tuz przez finiszem... mam nadzieje...
cholera, tubke Dentinoxu juz zuzylismy... teraz sprobuje z Calgelem, moze lepiej na malego podziala...
 
Kasia to gratulejszyn ogromne :) :)

Teddy ja też słyszałam, że później to już lepiej.... biedny Krystian a nawet poradzić nic nie umiem, bo ja to wogle nic nie wiem o ząbkowaniu...
 
Kasia - super! Natalia marudzi, ale jeszcze nie jest dramatycznie, bardziej ja to odbieram jako marudzenie, bo mam złote dziecko które jest spokojne, swoją drogą nie wiem po kim :) więc jak chwilę pomarudzi to mnie się wydaje, że straaaaasznie marudzi.,
 
Kasiu - gratulacje !!! Igancy cały czas gmera w buzi, trochę marudzi, ale nie mogę narzekać, podobnie jak Magdusiek....a co do tego czy kolejne ząbki idą lepiej - to nie wiem, mój starszy syn w ogóle nie marudził, kolejne zęby odkrywałam z wielkim zdziwieniem :)
 
reklama
kasiu gratulacje :)

teddy
ja z kolei słyszałam wersję mniej optymistyczną (sprawdzoną na mojej najmłodszej siostrze oraz zaprzyjaźnionyjm 9-miesięcznym dziecku) że kolejne wyłażą w gorszych bólach :mad:
właściwie jest to wersja kompletnie pesymistyczna :(
 
Do góry