reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ząbki i objawy ząbkowania ;)

Antek ma kolejny ząbek :-):-):-)
Gratki dla Antka:tak::tak::tak:

Górne dwójki się przebijają i dolna trójka ale czy się dziś przebiły to ja za choinkę nie sprawdzę bo Emila gryzie jak potwór :angry: może da się przekonać jak będzie najedzona :-D(żartuje)
Weronice tez przebija sie trojeczka prawa dolna i jest tak marudna dałam jej juz Ibufen bo była nie do zniesienia i widac pomogl bo przestała juz tak płakac mam nadzieje ze dzis sie przebije...:sorry2:
 
reklama
Ale jaja, dziewczyny :szok: ja tu piszę, że nie wiem skąd u Oliwki temperatura, że zębów żadnych nowych nie widać, a tak z głupia frant zajrzałam jej do buzi i właśnie się przebiła górna prawa dwojka :-D Korzeń musi mieć jakiś mniejszy albo głębiej siedzi niż jedynka, bo od góry nie widać go tak jak korzenia jedynki. No to chyba znalazłam winowajcę podwyższonej temperatury, dziś zresztą już jest normalna - 36,6.
No to mamy na stanie 5 ząbków :tak:
 
reklama
Gratulacje dla Oliwki!!!

u nas tez chyba kolejne zęby idą, bo Hubek miał wczoraj stan podgorączkowy i katar sie przypałetał, a pamietam ze jak mu ostatnio wychodziły zębolki to też katar straszny miał:-( mam nadzieję ze to zęby,a nie jakieś choróbsko
 
Do góry