reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Ząbki,ah te ząbki...

reklama
no i mamy kiełkowe boom!!!właśnie wyczaiłam u Luli drugi kiełek. razem mamy 6 zębów.
gratuluję przy okazji wszystkim dzieciakom nowych siekaczy...
 
Gratulujemy wszystkim uzębionym:-)i chyba znowu bedziemy pionerkami bo zauważyłam u Zuzi na dole po prawej stronie takie zgrubiale i zbielałe dziąsło i mysle ze zaczyna nam wychodzic dolna czwórka:tak:a ślini sie ohohoho:-)
 
My mamy dwa ząbki, długo na nie czekaliśmy. Idą następne, już niedługo do dolnych jedynek, dojdą górne jedynki Kilku dni temu akcja ząbkowanie nabrała pędu. Podobno najgorsze są pierwsze ząbki, u Nas drugie Ania przechodzi gorzej. Ale jestem dobrej myśli, że niedługo wyjdą.

Dziewczyny, czy wasze maluchy gryzą?:baffled: Bo moja zrobiła się okropna. Zęby ma dwa a łapie nimi co popadnie, najlepiej moją szyję. Aż się boję co będzie jak reszta mleczaków się pojawi.:no::no:
 
reklama
gratuluje nowych zabkow wszystkim dzieciatkom:-):tak:
kimla to norma dzieciaki uwielbiaja gryzdz a szczegolnie rodzicow;-)seba podryza wszystko a najbardziej lubi kasiazki;-)
 
Do góry