reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

reklama
aneta ale się uśmiałam:-D:-D:-D:-D:-D

tak na marginesie jakiej wielkości używasz pampersów, pytam bo bardzo blisko siebie są rzepy zapięte, ja tak nigdy nie miałam, my kupujemy już 5
 
KASIRKO - my uzywamy 4+ :sorry2:
Moj Kuba co prawda wyzszy od Twojego Macka......ale sporo lzejszy, brzuszek ma malutki....
 
Ostatnio ulubionym zajęciem Basi jest zajmowanie się lalką. Tuli ją, kołysze, kładzie spać, daje jeść łyżeczką (mówi wtedy do niej "am"), daje pić z butelki i ze swojego bidonu:tak: Wygląda to komicznie:laugh2::laugh2::-D:-D
 
KASIA - nie ma to jak instynkt macierzynski :-D......niesamowite to jest :tak:

Jedna z ostatnich super-zabaw ;-).....jak tylko Kuba moze wejsc do lazienki......to bierze swojego gumowego hipopotamka do kapieli....i wrzuca go do muszli klozetowej :baffled:

A poza tym biega i kopie piłke.....M dumny jak paw bo moga sobie juz "grac" razem :-D:-D:-D
 
u as lazienka tez jest jednym z ulubionych miejsc zabaw:tak:do klozetu nic Emilka nie wrzuca bo zamykam ale do wanny moje wkladki,tampony:-Dodkreca sobie wode i myje buzke :tak:
kasia moja Emilcia nie lubi lalek:szok::-(
 
do klozetu nic Emilka nie wrzuca bo zamykam ale

Zamykac to ja tez zamykam.....tyle ze Kuba otwiera :sorry:
W ogole fajnie sie wali sedesem o muszle bo glosno trzaska......:-p
A to wszystko w przeciagu kilku sekund, jak nie domkne drzwi do lazienki - bo ja mu sie nie pozwalam tam bawic...
 
reklama
Ktosiu hihi juz Nellinka podbiera mamusi powoli garderobe :-)

Nikodem znalazl tez sobie fajna zabawe czyli wlanczanie i wylanczanie swiatla bo juz dosiegnie do wlacznika :szok:

A i niemoge sie nadziwic jak on lapie taka duza pilke jedna reka tak cala dlonia chwyta :-ppilka moze gdzies byc w koncie, w szparze i maly nie musi sie zbytnio tam wciskac zeby ja sobie wziasc tylko ta jedna reka lapsnie i juz z nia idzie :-D
 
Do góry