reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawy kwietniowych maluszków :))))

u nas ostatni hicior to prysznic... znaczy ta sluchawka... ja juz jej nie napuszczam wody do wanny tylko zatykam, w lapke daje prysznic z lejaca sie woda i mala ma radoche... naweta do kubkow, dzbanka, polewa siebie, zabawki..... itd:-) mnie :baffled::happy:
 
reklama
U nas nowa zabawa-gra w piłkę:tak::-) Basia zobaczyła, że panowie grają w telewizorze w piłkę i ona też chce;-) Także mamy małego piłkarza:happy2: A do tego jak widzi, że oni podają między sobą tą piłkę i nie chcą do niej to krzyczy i się denerwuje:-D:laugh2:
 
Ale się uśmiałam :-D:tak::-). Właśnie nadmuchaliśmy basen, co dzisiaj przyszedł i wrzuciliśmy tam pluszaki. Z Natalką siedzi Wojtuś, syn sąsiada i on bierze sobie jakąś zabawkę to Natka buch i mu zabiera. Potem wziął inną, już żeby sprawdzić, czy i tę mu Nacia zabierze i ... zabrała mu wszystkie :-p:szok::-D. To malutka spryciula i samolubnisia (czy jest takie słowo?! :rofl2::baffled:, jak nie, to już jest ;-):-D), sama się nie bawi, a innemu nie da.
t5onb4.jpg

 
pysia fajny ten basenik...ale bedzie szalenstwo jak wody nalejecie:tak::-D

a Emilka polubila wysypywanie piasku z piaskownicy,podrzca go do gory i wszystkomspada jej na glowke :tak:a co najlepsze to kladzie sie buzka prosto w piasek i lize:szok::crazy::rofl2:
aaa i siada na wiaderku,foremkach,pilce:tak:chyba czas kupic nocnik zeby chiciaz przyzwyczaic do siedzenia na nim:tak:
 
Ale sie wczoraj usmialam :-D
Wieczorem przyszedl ten znajomy z pracy M - przyniosl Kubie komplet 3 autek......Kuba juz prawie szedl spac, ale wyjelismy jedno i dalismy mu....No ale po krotkim czasie M zabral autko i polozyl Kube do lozka - a ten usiadl i zaczal tak zalosnie plakac :confused:;-) Trzeba mu bylo dac to autko.........i pierwszy raz mlody zasnal nie z misiem.....tylko z autkiem :-D
 
szmi u nas tez siadanie na pilkach i maskotkach...zywym kroliku :happy: o co chodzi tym dzieciaczkom ?:blink:

kubulek lubi dostawac prezenty :happy:
 
reklama
a mój mały podłapał jak siedzę z nim na dywanie to staje mi za plecami łapie za szyję i mówi bana, bana tzn że chce na barana i muszę go nosić po mieszkaniu, potem znów siadam na ziemi a on mówi dobla!!! i się śmieje:-):-D
 
Do góry