reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

ZABAWY i STYMULOWANIE rozwoju maluszków

witam mamusie:) mam pytanie i prosbe zarazem - czy moze macie jakas fajna muzyke dla bobaskow? np "muzyka bobasa" (mam chyba 2 czesc) lub inne specjalnie dla naszych pociech. jakos nie moge sie doszukac tego w necie, choc podobno jest dostepne...a moze macie jakies fajne ksiazki? ja mam np o usypianiu niemowlat, o nauce czytania. moge przeslac dalej...bardzo prosze o muzyke i wsio co macie fajnego:-) moj adres magpuella1@interia.pl
pozdrawiam
 
reklama
jeśli chodzi o muzykę,to mam tylko "muzyka bobasa" i chyba też 2.takie niebieskie opakowanie.:-pnic poza tym jeszcze nie zakupiłam.
 
O rety! ;) Ciekawe pomysły mamuśki ;) Ja mojego czteromiesiecznego synka zabawiam w ten sposob,że zdejmuję mu śpiochy, laskocze po stopach i gadam jakies glupoty..Na razie mu to wystarcza do szczescia..w ogóle często do niego gadam, nawet w jego wlasnym języku, strzelam mu śmieszne miny, tańczymy sobie po pokoju, bawimy się grzechotkami..śpiewamy jakieś piosenki, nie zawsze "edukacyjne"...Czasami powtarzam mu jakieś wyliczanki rytmiczne..a jak mu się znudzi,to wkładam go do łóżeczka,włączam karuzelkę i on sobie spokojnie rozpoczyna konwersację z jego przyjaciółmi -krową, żabą, słoniem, bananem i dwoma piłeczkami...;-) Jeszcze jest malutki,więc mu to wystarcza..Ostatnio odkrył,ze to co ma w rączkach można wepchnąć do buzi...:cool2:
 
reklama
Do góry