reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawowo..czyli wszystko o zabawkach i zabawach naszych dzieci:)

Mój synek podczas kąpieli rysuje kredką w postaci ku;li,są tam intensywne kolory,łatwo sie ja trzyma.Można malować po wannie,kafelkachhttp://etruskawka.pl/pl/c/Zabawy-w-kapieli/199
 
reklama
Właśnie szukam jakiejś fajnej zabawki na prezent dla 2 latka:) chłopak jest żywy, wesoły, uwielbia zabawy na powietrzu...ale co można kupić poza piłkami,wiaderkami, łopatkami itp. Mamy podpowiedzcie:):)
 
teraz zaczyna się czas zabaw na dworze, a rozwój ruchowy jest równie ważny, co intelektualny, my kupilismy trampolinę niedawno, super sprawa, zabawa na cały dzień niemalże
 
trampolina koszt około 600 zł kupa kasy.
Dziecko małe najlepiej czuje się na powietrzu, więc można dać mu możliwość bycia ogrodnikiem, niech sadzi, wysiewa , podlewa mój 3 -latek to uwielbia.
 
Ja kupiłam swojemu Miłoszkowi układankę z literkami firmy Goki. Jest to układanka drewniana, taka deseczka, na której układa sie litery. Mozna powiedzieć, że to puzzle. Zosi na urodziny kupiliśmy w sklepie internetowym przybory do gotowania, też drewniane bo mam fioła na punkcie drewnianych zabawek. Powiem szczerze, że przybory przypadły do gustu Miłoszowi a literki Zośce, także odwrotnie niż załozyliśmy. Przybory sa fantastyczne - Miłosz gotuje obok mnie ale w swoich garnkach i na niby oczywiście :) W necie można spotkać masę fajnych zabawek. Zajrzyj do Zabawki drewniane, sklep - Mungi.pl - zabawki przyjazne światu maja naprawde cuda.
 
reklama
Julka uwielbia puzzle, wszelkiej maści książeczki, potrafi sobie "wyczarować" nową zabawkę z niczego. Ostatnio np z mojej małej torebki zrobiła sobie torbę listonosza. Wsadziła ksiażkę, klocki drewniane i jeździła jeździkiem po mieszkaniu udając listonosza. Od małego kupowaliśmy jej drogie zabawki, ale jak się okazało dziecko woli te tańsze, np lalkę szmaciankę za 10zł niż taką gadającą za ponad 100. Świetnie się sprawdzają kuchnia z przyborami do gotowania, klocki drewniane, plastelina play doh, lub inne tego typu, do tego jakiś zestaw do wykrajania/wyciskania. W biedronce często można za grosze fajne zabawki kupić, kiedyś np za chyba 15zł drewniane misie do ubierania, albo ową plastelinę z farmerem i przyborami do zrobienia go i zwierzątek, no super sprawa i dla dziecka i dla mnie :-D No i z racji tego że pracuję w księgarni to Julka ma masę bajek, książeczek, kolorowanek, wycinanek, a najbardziej lubi takie dla 3 latków z naklejkami, gdzie na każdej stronie inny obrazek, do tego naklejka na wzór jak malować.
 
Do góry