reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

Asiek Maja ma laptopa takiego dla dzieci ale małego tylko interesuje otwieranie i zamykanie, więc moim zdaniem za wcześnie dla wrześniowych dzieci
 
reklama
Mateusz dostal na Gwiadkę z myślą,że odczepi się od naszego. Ogólnie jest tak,że podobają mu się wszelkie wydawane dźwięki,bo na samą ideę laptopa jest za wcześnie
 
ja tez uważam że na laptopa to jeszcze za wcześnie my ostatnio kombinowaliśmy zeby kupic laptopa chrześniace D na 2 urodzinki ale razem z bratową doszlyśmy do wniosku że to jeszcze nie ten wiek myślę że dla 3-4 latka można kupic taki komputerek bo prędzej tak dziecko nie będzie umialo z niego korzystać we wlaściwy sposób
 
Asiek, najlepiej jakbyś taki rowerek mogła zobaczyć i dotknąć, a nawet Julę w nim powozić, bo nasz niestety jest właśnie taki trochę tandetny: hałasuje i jakiś taki niestabilny się wydaje. Kupiliśmy przez internet, a jednak takie rzeczy jak wózki czy rowerki powinno się kupować po uprzednim przetestowaniu.
 
no własnie a ja sie zastanawiam czy to nie tandeta i czy się sprawdzi??
mojemu dziecku by sie nie przydało, Adas juz na wiosne będzie miał taki prawdziwy , trójkołowy rowerek, ale Twoja mała chyba jeszcze dobrze nie biega jak perszing, więc .......... na ten rok chyba by sie sprawdził
 
reklama
Majandra - może pokazesz jaki masz, tak abysmy nie kupowaly tego samego?
Asiek - ja wlasnie na wiosne tez chce kupic rowerek trojkolowy. Ten ktory pokazalas wydaje sie fajnym, ale mam wrazenie ze odleglosc do pedalow jest bardzo duza, kiedy dziecko bogloby tak naprawde ich dosiegnąc? Mysle, ze jednak faktycznie nie ma co kupowac przez allegro, no chyba ze sie wczzesniej gdzies dany rowerek wymacało i przymierzyło :-)
moją uwage zwrócił ten:
ROWEREK HAUCK LIME TURKIS* ATESTY* TYLKO U ESPA-2 (544694738) - Aukcje internetowe Allegro
 
Do góry