reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

a ja już kupiłam Wiki na allegro taką kuchnie
SMOBY ELEKTRONICZNA KUCHNIA TEFAL CHEFTRONIC ! HIT (497285388) - Aukcje internetowe Allegro

zobaczymy jaka będzie reakcja na gwiazdkę moich dzieci
a szymek dostanie tor na resoraki
Prosze sie nie smiac ale taka kuchnie dostanie moj SYN!!!:szok::tak::-)
on ma w nosie koparki i kolejki - jest taki zaczarowany jak dostanie garnek, porywke i chochle.:szok::-D
Do tego Ikei babcia kupila takie garnki - dla dzieci IKEA | Zabawa | Zabawki | DUKTIG | Zestaw kuchenny, 4 szt.
Podejrzeam ze Stas bedzie wniebowstapiony.
Hruda, w Kauflandzie widziałam kilka tych dźwiękowych książeczek, których szukałaś.
Chyba nie ma Gdansku Kauflandu...a i Cerfurze ani Auchanie nie moglam znalezc tych ksiazeczkek.:-(
 
reklama
Prosze sie nie smiac ale taka kuchnie dostanie moj SYN!!!:szok::tak::-)
on ma w nosie koparki i kolejki - jest taki zaczarowany jak dostanie garnek, porywke i chochle.:szok::-D
Do tego Ikei babcia kupila takie garnki - dla dzieci IKEA | Zabawa | Zabawki | DUKTIG | Zestaw kuchenny, 4 szt.
Podejrzeam ze Stas bedzie wniebowstapiony.

Chyba nie ma Gdansku Kauflandu...a i Cerfurze ani Auchanie nie moglam znalezc tych ksiazeczkek.:-(

z czego się mamy śmiać niech się Stasiu od malego uczy jak sie gotuje może otworzy w przyszlości jakąś restauracje i zostanie szefem kuchni:-) no i podobno mężczyźni są lepszymi kucharzami niż kobiety :tak:
 
z czego się mamy śmiać niech się Stasiu od malego uczy jak sie gotuje może otworzy w przyszlości jakąś restauracje i zostanie szefem kuchni:-) no i podobno mężczyźni są lepszymi kucharzami niż kobiety :tak:
mój kucharz, ale ja lepiej gotuję:tak::tak::tak:;-);-);-) J mówi, że wypadł z wprawy ( niech sobie tak mysli;-);-);-);-))

Hrudzia super, gdyby nie to, że Maja ma od chlery tych garów też bym się skusiała, bo Adaś to taki sam kucharz jak Staś.

Naczynia to musi codzienne myć, sam się upomina jak widzi stosy w zlewie, przyciąga krzesło, włazi na nie i z podciągniętymi rekawkami woła : tata myju, myju
 
Ostatnia edycja:
Naczynia to musi codzienne myć, sam się upomina jak widzi stosy w zlewie, przyciąga krzesło, włazi na nie i z podciągniętymi rekawkami woła : tata myju, myju

julitka mi asystuje siedzac obok zlewu i lobuzujac we wszystkim co tam stoi probuje maczac lapki w wodzie i brac czynny udzial myciu, ale jak na razie jej nie dopuszcam, bo az sie boje myslec co by bylo:szok::szok::szok:
 
julitka mi asystuje siedzac obok zlewu i lobuzujac we wszystkim co tam stoi probuje maczac lapki w wodzie i brac czynny udzial myciu, ale jak na razie jej nie dopuszcam, bo az sie boje myslec co by bylo:szok::szok::szok:
ja też go nie dopuszczam, ale jak mały wymusił na J to mycie, to teraz mężulek myju, myju:tak:;-):-D:-D:-D:-D z małym:-D:-D
 
reklama
hruda- piotrek tez uwielbia bawic sie sprzetem kuchennym. jak ide do kolezanki, ktora ma corke w wieku 5 lat to bawi sie tylko jej kuchnia, wiec mysle, ze to dobry zakup. tez mi dalas do myslenia.
 
Do góry