reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Justa chodzi o ten ze zjeżdżalnią zakręconą?
Jesli tak to ten mój jest lepszy,( według mnie) kilka dziewczyn też go ma. Sa figurki, a w ogóle widziałaś sama na allegro
 
Część dziewczyny witam się tutaj bo na główny chyba już mi nie starczy sił...
Znalazłam w końcu stolik z krzesełkiem który kupie Zuzi na gwiazdkę w ramach prezentu :-) najpierw myślałam o tym

- JUST FUN - CENTRUM ZABAW, STOLIK + 2 KRZESŁA (505559929) - Aukcje internetowe Allegro

i miałam go nawet przed chwilą kupić ale znalazłam coś takiego

STOLIK + KRZESEŁKO - meble dzieciece SERIA SAFARI (498800159) - Aukcje internetowe Allegro

a że Zuzka w swoim pokoju do zabawy ma wszystko z motywem safari ( to znaczy będzie mieć bo jeszcze wielu rzeczy brakuje np lampy :crazy:)
do tego siostry W się złożą i dokupią do kompletu taki regał
REGAŁ ŻYRAFY - MEBLE DLA DZIECI - SERIA SAFARI (501154981) - Aukcje internetowe Allegro

stwierdziliśmy z W że Zuzia ma już zdecydowanie za dużo zabawek a tak przynajmniej urządzimy jej pokój
 
Też mi się podobają :tak: nawet bardzo zwłaszcza że ja jestem strasznie nakręcona jeżeli chodzi o to urządzanie pokoju Zuzki jak kiedyś skończę to porobię zdjęcia :-)
na razie kombinuję skąd wziąć kasę na to wszystko

planuje jeszcze kupić parę takich liści
IKEA | Tekstylia dla dzieci | Bladachimy i namioty nad łóżka | LÖVA | Baldachim
i poprzykręcać do ścian
no i jeszcze teściowa kupi Zuzce takie lustro (też w ramach gwiazdkowego prezentu)
IKEA | IKEA dla dzieci | Ozdoby dla dzieci | FABLER | Lustro
 
mam tylko problem jeżeli chodzi o te mebelki bo mnie bardzo się podobają ale czy w praktyce będą się sprawdzać jak myślicie ??? bo mam traumę po ostatnich zakupach na allegro :zawstydzona/y:
 
reklama
Mebelki śliczne. Co do zakupów na allegro zawsze można zwrócić jeśli będzie coś nie tak. Widzę, że sporo mają negatywów i neutrali :dry:
 
Do góry