reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

reklama
Agulka dzięki za pomysły. Niestety pierwszy opada bo Tuśka ostatnio upodbała sobie wspólne zabawy z Mafim i nie pilnowani specjalnie poniszczyli dreniane klocki więc obawiam się że i z tym by tak się skończyło. Mafi sam z siebie jej zabawek nie rusza ale jak ona mu podtyka i chce się bawić to już co innego i co dziwne plastikowych rzeczy nawet nie ma mowy żeby nawet w zabawie ruszył a te drewniane zżarł:wściekła/y: co do drugiej to fajne ale tak jak pisałam brak miejsca na duże rzeczy. Jeśli chodzi o kierownicę to sama nie wiem muszę pomyśleć.
Majandra z tym allegro tak już jest ja ostatnio też zakupiłam kilka zabawek taniej niż na allegro w sklepie choćby to krzesełko uczydełk kupiłam za niecałe 143zł a na allegro w najtańszej opcji z przesyłką musiała bym dać minimum 170zł:tak:
 
Kupiliśmy dziś w Carrefourze FISHER PRICE ZNIKOPIS NOWOŚĆ 2008 (500606487) - Aukcje internetowe Allegro za 65 zł. Czyli allegro nie zawsze tanie.
z tym allegro to jest tak, że trzeba trafic i polować, ja głupia siedzę conajmniej tydzień przy jednej rzeczy, ale jeszcze sie nie trafiło, że kupiłam drożej niz na allegro, więc zakupy tam to dla nałogowców;-);-);-)

Np. wodny świat kubusia puchatka kupiłam za 24zł + 12 przesyłka :tak::-D:-D a kupowałam dwa:tak::tak::tak:
 
Oj z tym nałogiem to faktycznie masz rację ja też cierpiałam na syndrom nałogu bo zawsze z nudów w pracy grzebałam i kusiło licytować a nóż widelec się uda na szczęście trafiłam na Was i zamieniłam swój allegro nałóg na bbnałóg przy najmniej po portfelu tak nie uderza:-D
 
z tym allegro to jest tak, że trzeba trafic i polować, ja głupia siedzę conajmniej tydzień przy jednej rzeczy, ale jeszcze sie nie trafiło, że kupiłam drożej niz na allegro, więc zakupy tam to dla nałogowców;-);-);-)

Np. wodny świat kubusia puchatka kupiłam za 24zł + 12 przesyłka :tak::-D:-D a kupowałam dwa:tak::tak::tak:
daj linka od kogo kupilaś wodny świat
 
Agulka możesz wprawnym okiem spojrzeć w katalogu SMYKa na te wodne zabawki i powiedzieć co lepiej kupić?
Od nich też brałaś fontannę?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry