reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Zabawki, gadgety, co polecacie, a z czym lepiej się wstrzymać?

a dlaczego niby wózki mają być tylko dla dziewczynek 3-letni kuzyn Zuzi uwielbia wózki :-) za to moja córa ostatnio pokochał auta nawet niania dzisiaj mi mówiła żebym jej kupiła książeczkę o pojazdach :rofl2:
 
reklama
luandzia te drugi zestaw jest świetny, ale ma jedno ale. Krzesełko powinno być wygodne aby nóżki mogło swobodnie "latać" a tu taka skrzynia. Widzę po moich dzieciach, że na obudowanych siedzeniach nie chętnie chcą siedzieć.
 
Luandzia mnie się podobają dwie pierwsze propozycje. Zastanawiam się czy krzesłka nie są wygodniejesze w uzyciu, bo łatwiej je dziecku przysunąć do stolika itp. Skolei w drugiej opcji można pochować sporo bałaganu.
 

Jak dla mnie najładniejszy jest ten ostatni z FP. Chyba go dla Oliwki zamówię.

P.S. Tylko czy nie będzie on za wysoki? Teraz dopiero doczytałam, że jest od 3 lat :(

No i chyba jeszcze to:
SMOBY Kuchnia Kubusia Puchatka Disney (473068379) - Aukcje internetowe Allegro
 
Ostatnia edycja:
Wózek nie będzie za duży - jest od lat 3 bo ma małe elementy i nie dostaliby atestu dla młodszych dzieci.
Kuchnia fajna ale jest malutka - wysokość 64,5 cm (to jest wysokość w najwyższym miejscu) a to oznacza że nasze maluchy są już sporo większe i blat kuchenki jest na wysokości ich kolan...
 
a dlaczego niby wózki mają być tylko dla dziewczynek 3-letni kuzyn Zuzi uwielbia wózki :-) za to moja córa ostatnio pokochał auta nawet niania dzisiaj mi mówiła żebym jej kupiła książeczkę o pojazdach :rofl2:

luandzia dla mnie te zestawy Graco sa swietne! byly w poprzednim katalogu Argosa w UK i bedac ostatnio mialam kupic, ale w nowym jz nie bylo. nie pamietam ile tam kosztowalay:sorry2:
ja myslalam, zeby kupic zestwa i dawac po kolei kolejne zabwki, do ktorych bedzie dorastac
 
zapomnialam sie odniesc do lalek/samochodow:sorry2:
julitka bardzo lubi sie bawic samocghodami, ma tez wlasnie o nich ksiazeczke i jest szczesliwa! lalkami tez sie bawi.
podobniez chlopcy tez maja taki okres w zyciu, ze powinni/potrzebuja sie bawic lalkami, bo wtedy wytwraza sie w nich opiekunczosc
 
reklama
Do góry