reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za wysoka prolaktyna

reklama
Za wysoki poziom prolaktyny uniemozliwia zajscie w ciaze. Ja rok sie staralam zanim zrobilam badania , prolaktyna byla na poziomie 800 ( nie pamietam jednostek)dostalam bromergon i juz w pierwszym cyklu brania udalo sie zajsc w ciaze .
 
Czy za wysoki poziom prolaktyny (2x?) może mieć wpływ na nasienie? Testosteron i tsh w normie.
Tak. Wysoka prolaktyna u mężczyzn może mieć wpływ na jakość nasienia np. na ilość czy ruchliwość plemników. Dobrze byłoby wysłać męża/partnera do specjalisty, aby ten zlecił badania i ocenił sytuację.
 
Tak. Wysoka prolaktyna u mężczyzn może mieć wpływ na jakość nasienia np. na ilość czy ruchliwość plemników. Dobrze byłoby wysłać męża/partnera do specjalisty, aby ten zlecił badania i ocenił sytuację.
Byliśmy, mąż zrobił komplet badań, jesteśmy na solidnej diecie już od stycznia, a tą prolaktyne olałam, bo wczesna pora badania, bo może się nie wyspał. Ale coś mnie ostatnio z nią tknęło, może warto się nad tym zastanowić.
 
Byliśmy, mąż zrobił komplet badań, jesteśmy na solidnej diecie już od stycznia, a tą prolaktyne olałam, bo wczesna pora badania, bo może się nie wyspał. Ale coś mnie ostatnio z nią tknęło, może warto się nad tym zastanowić.
A badał nasienie? Może warto mimo wszystko skonsultować się u drugiego lekarza. Czasami potrzebne jest inne spojrzenie. Może inne wyniki by zlecił.
 
A badał nasienie? Może warto mimo wszystko skonsultować się u drugiego lekarza. Czasami potrzebne jest inne spojrzenie. Może inne wyniki by zlecił.
Czekamy teraz na wyniki, zobaczymy jak po tej diecie czy coś ruszyło. Chociaż cały czas biel wizira na teście. Planujemy kolejną wizytę u lekarza i powtórne badanie tej prolaktyny.
 
reklama
reklama
Do góry