reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Za mały pęcherzyk ciążowy

aniolek254

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
12 Grudzień 2019
Postów
148
Hej dziewczyny jestem tu nowa i mam mały problem, poroniłam już dwa razy i teraz jestem na początku 3ciej ciąży. Wczoraj byłam u lekarza i pęcherzyk ciążowy ma 1,04cm a lekarza,, system,, określił wiek ciąży na 4tygodnie1dzien. Wg okresu powinien być 5tyg2dni, a patrząc na rozmiar pęcherzyka 1,04cm powinno na komputerze pokazać ponad 5tygodni a nie 4w1d. Jestem zaniepokojona i zastanawiam się co myslec
 
Ostatnia edycja:
reklama
Rozwiązanie
Ja dziewczyny też już po porodzie. O budziłam się w porę z tym wpisem hihi gdzie moja córcia zaczyna już 8 tydzień hihi. Urodziłam 11.08 i uwierzcie poród miałam jak na filmach ledwo zdążyłam dojechać do szpitala, mało braljo i bym w aucie urodziła albo i w domu.
Gratulacje ❤ 🥂
Ja też późno dałam znać, że już maluszek jest na świecie, bo nie wiedziałam w co ręce włożyć 🙆🏻‍♀️
Niech córcia rośnie zdrowo 😍
My już 18 tydzień ⏳
Dziewczyny ja niestety nie mam dobrych wiadomości. Jutro idę do szpitala na wywołanie poronienia. Zarodek obumarł i już go nie ma. Natura zrobiła swoje...
Myślami jestem z Wami drogie Mamusie :) trzymam za Was wszystkie kciuki :)
 
reklama
Dziewczyny ja niestety nie mam dobrych wiadomości. Jutro idę do szpitala na wywołanie poronienia. Zarodek obumarł i już go nie ma. Natura zrobiła swoje...
Myślami jestem z Wami drogie Mamusie :) trzymam za Was wszystkie kciuki :)
Ogramnie Ci współczuję, wiem co przezywasz bo przeżyłam to dwa razy, wiem że teraz jest ciężko ale musisz myśleć że kiedyś będzie lepiej i że jeszcze urodzisz zdrowego dzidziusia. Ściskam Cie
 
Coś tu cicho. Jeszcze tydzień do kontroli. Mam złe przeczucia, albo sobie wmawiam.
Mam nadzieję, że dziecku nic nie jest.
Na pewnie będzie dobrze 👍🏻💓
Ja od kilku dni czuje kilka razy dziennie takie pukanie od środka i dzięki temu jestem spokojniejsza 😊 Nie wiem czy to ruchy (jakby jakieś odbijanie się od środka) czy to czkawka 🤭 bo to moja pierwsza ciąża i wszystko takie nowe 😊
 
Coś tu cicho. Jeszcze tydzień do kontroli. Mam złe przeczucia, albo sobie wmawiam.
Mam nadzieję, że dziecku nic nie jest.
Ja się niezmiernie cieszę że lekarz kazał mi przyjść też 14.01 pomimo że 28 01 powinnam mieć pierwsze prenatalne, bo też dzień dwa po wizycie jestem spokojna a później codziennie się zastanawiam czy już się nie stało coś złego a ja o tym nie wiem :( i tak codziennie odliczam do dnia wizyty..... Pierwszy raz serduszko przestało bić 10+1 drugi 8+3........ Dzisiaj jestem 9+5 i tak okropnie się boję każdego dnia :( nie wiem do kiedy przy mojej mutacji jest,, najniebezpieczniejszy,, okres, mam nadzieję że do 12stego tygodnia.
 
Na pewnie będzie dobrze 👍🏻💓
Ja od kilku dni czuje kilka razy dziennie takie pukanie od środka i dzięki temu jestem spokojniejsza 😊 Nie wiem czy to ruchy (jakby jakieś odbijanie się od środka) czy to czkawka 🤭 bo to moja pierwsza ciąża i wszystko takie nowe 😊
A ile jesteś dokładnie teraz? Może faktycznie to ruchy, ja w pierwszej swojej ciąży myślałam że mi się,, W brzuchu wywracaja flaki,, a to były pierwsze ruchy hihi
 
Ja się niezmiernie cieszę że lekarz kazał mi przyjść też 14.01 pomimo że 28 01 powinnam mieć pierwsze prenatalne, bo też dzień dwa po wizycie jestem spokojna a później codziennie się zastanawiam czy już się nie stało coś złego a ja o tym nie wiem :( i tak codziennie odliczam do dnia wizyty..... Pierwszy raz serduszko przestało bić 10+1 drugi 8+3........ Dzisiaj jestem 9+5 i tak okropnie się boję każdego dnia :( nie wiem do kiedy przy mojej mutacji jest,, najniebezpieczniejszy,, okres, mam nadzieję że do 12stego tygodnia.
Ja dopiero dowiedzialam się w 12 ze przestało rozwijać się w 6. Ostatnio byłam i lekarz mówił że wszystko gra, ale strach jest. Tym bardziej że objawy ustępują. . Martwię się.
 
reklama
Ja dopiero dowiedzialam się w 12 ze przestało rozwijać się w 6. Ostatnio byłam i lekarz mówił że wszystko gra, ale strach jest. Tym bardziej że objawy ustępują. . Martwię się.
Nie martw się 🌷 U mnie objawy były w kratkę. 5-7 tc umieralam 🤭, później było ok, od 9 tc znów wszystko wróciło, potem znów puściło i czasem jeszcze do dziś sporadycznie mnie zemdli 😳
A ile jesteś dokładnie teraz? Może faktycznie to ruchy, ja w pierwszej swojej ciąży myślałam że mi się,, W brzuchu wywracaja flaki,, a to były pierwsze ruchy hihi
Dzisiaj jestem 18+3 😊 i czuję takie jakby kopniecie od środka, jakby coś się obijalo w środku o mój brzuszek 🤭 Raz mam niżej (nad wzgorkiem), raz troszkę bliżej pępka, raz po prawej, raz po lewej stronie 🤷‍♀️ Czasem kilka razy z rzędu, czasem po jednym razie 🤭
Raz czuje to jak leże na plecach, raz jak siedze. Jeszcze nie zdarzyło się jak stałam 🤔 Czasem czuje jakby taka fale w środku 🙈
 
Do góry