reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wzrost i waga naszych dzieci

reklama
A mój synuś 3 miesiące: 5500g i 60cm długości. Byłoby pewnie więcej gdyby nie jego brzuszkowa choroba. Ale ostatnio ma taki apetyt, że w nocy obciąga mi oba cyce.

Śliczne zdjęcie Majeczki Żania.
 
Aletka;nie wiem ile teraz syniu wazy ale wczoraj odkrylismy z mezem ze nosi teraz bodziaki , które nasza córa nosiła majac 9 mcy!

hym...czyżby taki duży już był, czy bodziaki skurczyły sie w praniu?:-D
 
Aletka;nie wiem ile teraz syniu wazy ale wczoraj odkrylismy z mezem ze nosi teraz bodziaki , które nasza córa nosiła majac 9 mcy!

hym...czyżby taki duży już był, czy bodziaki skurczyły sie w praniu?:-D
Pewnie i to i to. Chłopcy w końcu mają bardziej rosnąć od dziewczynek. Ja sama widzę jak niektóre bodziaki zmalały o rozmiar. Najprościej zaglądnąć do książeczek zdrowia i porównać przyrosty masy :-)
 
Hej! Mój Maksio urodził się 10 maja 2007. Zaczął już 4 miesiać. Waży: 5920 a mierzy 61 cm. A wasze pociechy?
 
reklama
Do góry