reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wzrost HCG

Nie wiem niby 7w2d ale według lekarza jest wczesna pow. "nie wyklucza ciąży" bo pęcherzyk jest ale nie widać zarodka, ale też i torbiela mam na 7cm i jestem od środy na luteinie pod językowej 2x dziennie po 2table.
1 załącznik torbiel
2 załącznik pęcherzyk
Aha , kurcze ,a zdjecie z którego tygodnia .??
 
reklama
Nie wiem niby 7w2d ale według lekarza jest wczesna pow. "nie wyklucza ciąży" bo pęcherzyk jest ale nie widać zarodka, ale też i torbiela mam na 7cm i jestem od środy na luteinie pod językowej 2x dziennie po 2table.
1 załącznik torbiel
2 załącznik pęcherzyk
Beta bardzo wysoka jak na to ze w pęcherzyku nie ma nawet ciałka żółtego...nie rokuje to najlepiej
 
Według usg i ostatniej miesiączki to 7w2d ale wiadomo owulacje się ma po środku cyklu więc koło 2tyg. do tyłu to by wychodziło 5w
Ciąże liczy sie od ostatniej miesiaczki, nie od owulacji wiec jesli z miesiaczki eychodzu 7+2 i z usg to tak ma byc. Gdyby sie liczylo od owulacji to kazda ciaza bylaby liczona 2 tyg mniej.
 
Ciąże liczy sie od ostatniej miesiaczki, nie od owulacji wiec jesli z miesiaczki eychodzu 7+2 i z usg to tak ma byc. Gdyby sie liczylo od owulacji to kazda ciaza bylaby liczona 2 tyg mniej.
Tak jest ale w dniu miesiączki się nie zachodzi w ciążę 😊 brałam tabletki clostilbegyt 3 dniu cyklu a 12-13-14 dniu cyklu miałam się z partnerem starać i tak było... A lekarz teraz pow. Ze może być to wczesna ciąża pęcherzyk wymiaru 1,24cm 🤔😑
 
Tak jest ale w dniu miesiączki się nie zachodzi w ciążę 😊 brałam tabletki clostilbegyt 3 dniu cyklu a 12-13-14 dniu cyklu miałam się z partnerem starać i tak było... A lekarz teraz pow. Ze może być to wczesna ciąża pęcherzyk wymiaru 1,24cm 🤔😑
Co nie zmienia faktu ze ciaze liczy sie od terminu z om i usg a nie owulacji 😊
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Wygląda na pusty pęcherzyk. Przy tej becie powicien być pęcherzyk żółtkowy chociaz. No ale roznie bywa moze jeszcze sie cos wykluje. Choc przy tak wysokiej becie...
Dziś miałam podwyższone na ponad 22tys ale nie miałem usg... Dobiero w środę w przyszłym tyg. Mam wizytę póki co myślę to przy torbielu beta może też rośnie... Nie wiem sama 🤔😬😑
 
Do góry