reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

reklama
sie ma lachoneczki :)

Witają się z wami dwa zasmarkańce ;) obie z Gosią się pochorowałyśmy. Znów ma zapalenie oskrzeli, zresztą ja też :/

sun o mamo ty niedługo się rozpakujesz :) będziesz tuliła swojego skarba

mila kochana ty sobie daruj jakieś imprezy tego typu bo przez kolano przełożę nooo! ;) czekam z niecierpliwością na fotki :)

Fifka wy się tam rozmnażajcie doczekać się nie mogę twojego brzuchalka :D

Pyscku tym razem @ przylazła ale jesteś pod dobrą opieką i z pomocą dr Ziółko będziesz nam się tutaj lada chwila chwalić teściorem z dwiema obrzydliwie tłustymi krechami :*

Kwiatuszku wierzę, że i wam się uda. Że zbierzecie kasiorkę na IVF i też mi tutaj zaświecisz teściorkiem :*

Atan Amelka ma rok skończony i skoro nie ma żadnego ząbka to może powinniście z lekarzem się skonsultować. Jeśli nie wyjdzie żaden do roku czasem trzeba nacinać dziąsełka ale to przecież twoja zawodowa broszka.

Natuś słońce ty moje ależ masz cudnego syna :D ale co tu mówić jak mama taka superowa. My posiadamy 4 zębolki, właśnie nam wyszły górne jedynki :cool2:

Sleepasek ty wredoto moja :*

U nas we wtorek ważenia a ja przez chorobę do tyłu z treningami więc pewnie polecę tym razem.
 
Bylismy u dentysty ogladal dziaselka i kazal czekac do 18 mc jak zaden nie wyjdzie to wtedy nacinamy bo wedle niej niedlugo sie posypia zabki i kazala nie sugerowac sie czasem co ucza ze kolo 6 mc wychodzi boto zalezne jest od tego kiedy mi i michalowi wyszly bo jak pozno to jej tez wyjda pozno a czym pozniej to zdrowsze beda kazala tylko dawac jej wiecej twardych produktów do jedzenia by mymlala :-) dziaslami .
 
A bylismy nawet niunia przywiozla balona z rekawiczki :-) no.martwic sie zaczelam ale w sumie z 3 dentystami.gadalismy 2 ogladalo i stwierdzili czekac grysc twarde i cieszyc sie puki niema bo cyckow mi nie pogryzie :-) i moze do tego czasu nauczy sie chodzic to odrazu sobie niewybije :-)
 
Hej kochane!


Ale mnie długo nie było...


Co do tematu zębów to Konradowi też wolno idą... ma na razie 4 (wszytkie jedynki) no i teraz ewidentnie idą dwójeczki bo mały szaleje z gryzieniem... Na styczniówkach dzieci mają już po 8-11 zębów więc jak widać co dziecko to inaczej :-)


Co do mnie to Necia możesz sobie niestety jeszcze poczekać... Ja już niestety tak mam ze cholera zajście w ciąże to dla mnie ogromna sztuka... I choć w tym cyklu miałam trzy jajeczka do zapłodnienia, to najprawdopodobniej też nic z tego nie będzie...
A dla was cholernie współczuję choróbska... zdrowiejcie kochani! :*



Madziu jak fajnie cię widzieć! :*


Milia spoko maroko! Brzuszek wylezie i jeszcze będziesz miała go dość :-D ja też mam tyłozgięcie i miałam te same problemy co ty z nerkami... no i na brzuch czekałam.... a później jak od obciążenia mnie kręgosłup na^&$$$^#@ to mi się marzył koniec :-)


Żoneczko gratuluję dla malucha kolejnych ząbków! Idzie z nimi jak burza! :-D



Sun boże ale Twoj suwaczek zasuwa... jeszcze niedawno dostałam od ciebie MMS'a ze zdjęciem testu :szok: a tu już ty zaraz na wylocie!!


Pyscku
trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& za kolejny cykl! Teraz jesteś w dobrych rękach więc musi sie udać! :-)



A no i dzisiaj byliśmy na basenie :-D Mały pierwszy raz widział aż tak wielką wanne! :-) Na początku się bał, ale po tem pływał w kole i nie chciał wychodzić :tak: Mój wodniczek malutki! Będziemy teraz chodzić regularnie, bo mój mały to straszna łajza... i co raz muszę wymyślać mu nowe atrakcję zeby nie siedział w domu...
 
Hejka :-)

My też zasmarkańce :-(

Necia zdrówka :* no i &&&&&&&&&&&&&&&& za ważenie! My odziwo mamy 3 ząbki na dole. A Wy za niedługo roczek! :szok:

Atan
to dobrze, że wszystko ok. Oby Amelce jak najszybciej wyszły zęby.. Posypią się Wam wtedy ;-)

Żoneczko już zaczęłam się martwić :* kurcze.. oby Wam się szybko udało! My czekamy z basenem na ładną pogodę.

My niestety chorzy z Michałkiem :-( na szczęście osłuchowo czysto ale ma straszny kaszel a dzisiaj w nocy doszedł katar :-( mąż z rana jechał po Katarek bo Frida nie dawała rady.. Wczoraj byliśmy u lekarza i nasz Skarb waży 9,5 kg i mierzy 74cm mój wielkolud :-D No i Pani dr potwierdziła, że idą nam kolejne górne ząbki (ponoć 3 :szok:)
 
Haha to duży facet z Michasia! :-D i BARDZO współczuję choróbska... :no:
I dziękuje za wsparcie. :* No zobaczymy jak to będzie... dałam sobie czas do listopada, Jak nie to kończę starania i skupiam się na przygotowaniach do powrotu do pracy.

My byliśmy na bilansie w tamtym tygodniu i mój kurdupelek waży 11kg i ma 80cm - na stojąco przy ścianie. Teraz po weekendzie pojedziemy na szczepienie bo wtedy nam odpadło z powodu biegunki - lekarka nie chciała ryzykować bo mógł to być jakiś rota.

Z nocnikiem też na razie sobie odpuściliśmy - znaczy woła i robi ale chodzi w pieluszce bo po tej biegunce jakoś się przestraszył i nie chce kupki robić do nocnika. Czekamy na ciepłe dni żeby ponowić naukę tak w samych majteczkach, bo na razie jest za zimno jak na takie chodzenie w samych majteczkach czy rajstopkach - A inaczej nie da rady bo trzeba szybko wszytko ściągać jak chce.
 
reklama
Do góry