reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

dobry wieczór :-)
ależ tu ruch się zrobił :szok: super!
Atan impreza już tuż tuż więc czekam niecierpliwie na fotki choć ja też widziałam już kreacje Amelki :-p
Neciuszka piękny wynik i na pewno jeszcze ruszy w dół &&&
milia piękny brzuszek :tak: i fajnie ci że przeżywasz teraz te emocje zakupowe :sorry2:
Fifka dobrze że z Konradkiem już lepiej :tak: rzeczywiście biedaczek z niego, ciągle coś :-(
natkusia słusznie sobie waży Michaś ;-) a to spanie - wow!


u nas szaleństwo z raczkowaniem i klękaniem gdzie tylko się da i gdzie się nie da to też :-D
 
reklama
Hej hej!


Byliśmy u lekarza no i okazało się że całe szczęście to tylko przeziębienie - Tak jak pisałam ze pewnie od tego spania przy zalanym ubranku... - No i dowiedziałam się że takie małe dzieci mogą mieć temperaturę podczas przeziębienia bez większej infekcji.

Konrad już zdrowy w sumie... o teraz wieczorem znowu posmarkał ale już jest super. Śmieszne przeziębienie takie jedno dniowe :-D


Necia dasz radę! Jesteś super babka! A i widziałam zdjęcia n FB! Super zmiana! ŚLICZNIE wyglądasz! :-D
Koleżance chętnie bym pomogła ale sami jesteśmy teraz w dość ciężkiej sytuacji finansowej...



Milii ja też się bałam kupować wcześniej... dopiero jak poczułam ruchy i ciąża zaczeła być zagrożona przed wczesnym porodem to ruszyłam z zakupami! Uzbierałam wszytko w ciągu miesiąca :-D
Oj ja MARZE już o wiośnie...



Żonko
ja mam teraz takie same schizy jak starając się o Konrada ze na widok dzieci ogólnie płaczę... Rozczulam się na spacerach choć już mam swojego bąbelka :-) Instynkt szaleje!


Kasiu
GRATULACJĘ dla małej za raczkowanie! Fajnie jak dzieciaki robi się mobilne :-D
 
Natka dziękuję :*

Kasia to teraz szał masz w domu :)

Fifka dziękuję :) a wiesz apel głównie jest do osób które bliżej są, bo ja też kolorowo nie mam ale dla mnie kilogram mąki, ryżu to nie jest nic takiego a dla niej dzięki temu dzieci będą miały co jeść. Skończył się jej zasiłek macierzyński, wszyscy mają ją w d... łącznie z urzędnikami w tej chwili za 200 zł musi utrzymać siebie i dzieci. Powiem ci, że apel przynosi efekty kilka osób się zgłosiło do pomocy, w tym prawniczka z Kielc. Klub w którym ćwiczę również zorganizuje pomoc dla niej nie tylko w postaci jedzenia a i ubrań dla dzieci, art. szkolnych dla starszego do szkoły.
 
Witam juz wiem.czemu moja markotna od wczoraj lejacy katar ma.. Ahh wiec milego dnia ..
 
debil lekarz nie wypisal nam skierowania na kariotypy jeszcze pojde do ginolozka naszej oczywiscie mimo ze mialam wydrukowane ze badanie jest refundowane obawia sie ze on za to zaplaci a tym czasem mam 1dc
 
Hejka :-)

Dziewczyny.. z pewnych powodów na razie odchodzę z forum.. muszę odpocząć, odetchnąć i wrzucić na luz. Poza tym z czasem też różnie bywa.
W razie czego wiecie gdzie mnie szukać ;-) (PW też odczytam na poczcie)

Buziaki dla Was, brzuszków i maluszków :* (ale rym :-D)
 
Witamy niezly dzien dzis byl jedzonko ciacha i zamiast dla nuej torciku zrobilismy wlasne biszkopciki z budyniem :-) i kazdy dostanie babeczke :-) a potem na spotkanie swiadomej mamy :-) wrocilismy o 22 no i ta nadal niespi bo w wozku zasnela.. Jutro o 16:30 zaczynamy roczek ciekawe jak to bedzie:-)

Kwiatuszku ahh zabic gina..

Natka co sie dzieje ze znikasz ?
 
kwiatuszku...kochana musisz sobie zawsze w notatniku pisac, co ci potrzebne i wtedy lekarz nie zapomni o niczym, bo ty bedziesz mogla mu przypomniec!! ja tak robie i wszystko mam zalatwione:tak:

natkusia...co jest grane, bo znow chyba nie w temacie jestem...:eek: jak ktos ci dokucza to adres, imie i nazwisko i ja juz sie z tym kims rozprawie!:tak::-p
 
witam witam
przesyłam wszystkim dzieciaczkom fluidy od Adusi bo ona zrowa jak koń - tfu tfu żeby nie zapeszyć :-)

MILIA: cmok w brzucio, nie ma to jak radoć z pierwszego zaokrąglenia :)
neciuszka: ty to masz kobieto samozaparcie, zebys mnie tym zaraziła, ja jestem taka leniwa ze szok, a do lata coraz blizej ,

fifka: dobrze ze to tylko przeziebienie, oby szyko katarek sie skonczył , u nas Ada miała raz katar prze 5 -6 dni i nic poza tym wiec nie weim co to było, bo ani gorączki ani kaszlu tylko katar

atan: dla twoej maej wszystkiego naj naj z okazji urodzin :-) alzez to zleciało

kasia.natka: a u nas to małą kręcą kurki od gazu i nie moge jej odczepić od nich no i wanienka, jak tylko ja widzi to piszczy z radości i jakby mogła to by w niej spała, a jak jest mozno marudna to wnoszę wanienkę do pokoju wsadzam ją tam z zabawkami i dziecko szczęsliwe jak nic :-D


miłego dnia , sprzatania, gotowania i co tam jeszcze robicie
 
reklama
Aktualnie lerze kolo spiacej amelki o 15 ide po tort o 16;30 zaczynamy no zlecial ten rok ze szok a tak wszystko gotowe oprucz ubrania sie i umalowania :-)

Lamiav moja tez uwielbia wanienke :-)

No i po uroczystosci :-) wlasnie padla :-) jak goscie wyszli :-) fotki na fb sa :-) wybrala ksiazke i pieniadze :-) szkoda tylko ze nie zrobilismy zdjecia z swieczka od dobrej strony bo zaby niewidac... Ale coz :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry