reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane po raz pierwszy czyli rozwinięcie Starania po raz pierwszy

miq piękna twoja księżniczka rośnie jak na drożdżach :)

atan u ciebie też lada chwila roczek, jak ten czas leci

kwiatuszku niech sen się spełni :*

mila widzieć się nie widziałyśmy ostatnio ale mamy kontakt choć ostatnio mniejszy bo ciągle któraś gdzieś gna. Ponieważ nie jestem upoważniona do wypowiadania się to powiem że szału nie ma, jest jej ciężko. Może na FB ją zachacz? :)

Za słowa otuchy niezmiernie dziękuję one pomagają wytrwać, chociażby w takich chwilach gdzie normalnie sięgnęłabym po telefon i zadzwoniła po pizzę, a jednak tego nie zrobiłam. Ciastka, które leżą w szufladzie też mnie nie ruszają. Mam nadzieję, że we wtorek to nie ja będę tą co odpadnie z programu. Jeśli ktoś zainteresowany wrzuciłam kilka fotek ostatnio do galerii :)

dziś kolejne zdjęcie w prasie w sumie już się zdążyłam przyzwyczaić ;) i cała prawda o mnie
ROWER.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Necia trzymam caly czas &&&& a no niedlugo roczek to prawda czas zasuwa jak szalony jak ma sie juz dziecko kolo siebie :-)
 
kasia...dziekuje, ze pytasz! :-) mdlosci jeszcze czasem mecza, ale ja chyba juz nauczylam sie z nimi zyc...chyba 6,7,8 tydzien to byla masakra, teraz w 9 powoli mi przechodzi...
ale za to zaczynaja mnie bolec piersi, wieczorem to mam tak, ze nie moge sie ruszyc, bo ciagnie od pachy po sam sutek...brrrrr...okropienstwo, juz chyba te mdlosci wolalam.
duzo piersi rosna w ciazy?? bo ja nie chce miec duzych piersi...teraz mam male B i jest mi z tym cudownie:-p

Atan...ja sie nie bardzo znam zonko na zabkach,ale tak sie zastanawiam czy Amelcia nie za pozno ma te zabki? czy kazdemu dziecku zeby rosna w innym czasie?
kiedy z dzieckiem pierwszy raz do dentysty sie idzie?
wiem, ze sa takie pasty specjalne na dziasla, zeby nie bolaly jak zabki ida, moze kup malej w aptece

Neciuszka...oczywiscie rozumiem, ze nie mozesz wszem i wobec oglaszac co u Dziurki, ale ogolnie wlasnie bylam ciekawa...wiesz, nie chce do niej pisac, bo nie chce jej przeszkadzac...mam przeciez nawet do niej nr tel, ale napisac sie boje, bo nie chce urazic niczym. no ale niewazne, ona wie, ze ja w nia mocno wierze!!
eeeej, jak ty seksownie na tym rowerku wygladasz!! laska!:tak:
 
milia nie ma żadnej reguły z piersiami :sorry: mi np. urosły dopiero w III trymestrze ale nie jakieś wielkie choć miałam taką nadzieję bo ja dość skromnie wyposażona w tym względzie ;-) ale niektórym dziewczynom rosną wcześnie i wieeelkieee więc mogę tylko trzymać kciuki żeby twoje zbyt nie szalały &&& no i żeby nie bolały &&& i dobrze że mdłości odpuszczają :tak:
neciuszka ja to chyba coś przgapiłam :eek: o jakim programie mówisz?


wyjaśnione - to nie szczur :happy:
http://www.dziennikwschodni.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130124/LUBLIN/130129699
 
Ostatnia edycja:
Mila jeśli masz ochotę pisz nie bój się :) ja mogę powiedzieć tyle że jestem dla niej pełna podziwu że radzi sobie z tyloma przeciwnościami. taaak sam seksapil ;) aż kipi z tych moich 110 cm :cool2: swoją drogą ciekawa jestem ile mam teraz :) dowiem się we wtorek.

kasia odchudzam się na łamach prasy lokalnej, więcej szczegółów o programie i innych rzeczach na blogu co mam w sygnaturze :)
 
cześć dziewczynki:)
Ciekawość moja niezmierzona mnie tu przywiodła;) Co tam u was?
pamięta ktoś jeszcze pewnego niesfornego śpiocha?:-D
Nie będę nadrabiać, ale może jakaś dobra dusza mi napisze co tam u kogo?
 
neciuszka to super! mnie też by się przydała taka motywacja ;-) trzymam kciuki &&&
milia kciuki za genetyczne &&& i daj znać koniecznie po wszystkim :tak:
sleepy witaj :-) miło cię widzieć a co u kogo... ostatnio mały tu ruch każda zagląda czasem i tyle ale Fifka wyprawia I urodziny, Atan handluje na całego i czeka na zęby Amelki, milia szykuje się na genetyczne, neciuszka zrzuca zbędne kg, kwiatuszek ma piękne sny a ja po miesiącu pracy urlupuję się prawie cały miesiąc :-D a co u ciebie?
 
DDzieki kasiu no probuje handlowac bo suanko potrzebne a jakos dzis zla jestem mialam zarobic na lezaczku bujaczku i macie a dziewczyna zrezygnowala ..ahh tort wymyslilam w ksztalcie okraglym z hello kitty chcialabym naliniwy ale niewiem po 1 ile to wyniesie i xzy robia ten smak na zamowienie itd musze sie przejsc po cukierniach 3 w okolicy ale narazie mi sie niechce mam czas ale w jednej jutro bede bo niuni kaszke musze kupic bo to francuski piesek bo tylko malinowa bobovity lubi z sokiem mapinowym sie nazywa a w rosmanie i sklepach w okolicy nie bylo a

Mili co do past to jak juz masc dentomix n smaruje i panadol i lepiej ale mam wrazenie ze idzie chyba kilka na raz bo dogory niepozwala sie dotykac ani na dole.. A markotna do kwadratiu co chwile placz cos sie nuespodoba placz i tak w kulko..
 
reklama
Żono moja, serce moje :):):) <3 tak weszłam i widzę Cię :) ach, jaki piękny początek dnia :) zaciążonym gratuluję brzuszków, mamom postępów i tak wpadłam, o jak moja żonka
 
Do góry