reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wystarane na 2011 - kontynuacja wątku ze staraczek :-)

Witam się :))

Fakt nie nadrobię Was, ale chyba mi wybeczycie :))


mam pytanko, wiem, że w ciąży nie można jeść ryb wędzonych, ale co ja mam zrobić jak mam ochotę na makrelę...
i w sumie połowę zjadłam i dopiero jak zjadłam, to pomyślałam...

ale mam nadzieję, że nic się nie stanie Maluszkowi...
 
reklama
Zimno i źle......
Chciałam wziąć urlop od jutra i nie mogę bo dużo pracy:wściekła/y::wściekła/y:
Jak ja już bym chciała powiedziec o ciąży!!!!!!
A w piątek idę na urlop i mam w nosie że jest dużo roboty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ewcia myśle że nic sie nie stanie jak raz na jakiś czas zaszalejesz, jak dobrze uwędzona to chyba powinno być wszystko ok :)
a wiesz zamiast Maluszkowi przeczytałam Mateuszkowi :) - ciekawe czy to jakiś znak :)


acha i wybaczam :):):):):):)
 
Marylka- hahaha, Mateuszek :))
czyżby Twoja mama nie doczeka się wnusi a wnuczka :)))


Też tak myślę, że nie powinno nic być :))
ale jednak tej drugiej połowy chyba już nie zjem...


Maran
- ja z Maciusiem nie pamiętam dokładnie, ale chyba też wcinałam...
a zresztą nie jem tego kilogramami i chyba nie ma co popadać w paranoję...
 
ewcia - coś okazjonalnego nie zaszkodzi a nie zjadasz jak piszesz w kilogramach :-D to super że po za tym maluszek ok :tak: No i pierwszy trymestr Ci kobitko minął :-D Jeny jak to leci :sorry:


A ja dzisiaj lepiej ze wszystkim poza zatokami :tak: Wyspałam się więc nawet i spojenie mnie dzisiaj mniej boli. Krwawienie ustało, nudności też więc lepiej mi ale zatoki w stanie przedagonalnym :sorry: I zajady mi się straszne zrobiły :-( Ale przeżyję :tak: Pierwszy dzień bez misia minął już prawie cały więc tylko jeszcze jutro i będzie super :tak:
 
Witajcie kochane!!!
Prawie do Was ostatnio nie zaglądam, bo znów jestem poza domem:-(, czyli w pracy...
A powiedzcie, jakich rzeczy nie powinno się jeść w ciąży? Widziałam, że pisałyście o wędzonej rybie, a ja nie miałam pojęcia, że jest ona na liście rzeczy zabronionych w ciąży...:zawstydzona/y:
 
odnosnie poduszek do spania ja zamówiłam sobie coś takiego
Poduszka do karmienia dla kobiet w ciąży 5w1 NEW (1278542363) - Aukcje internetowe Allegro
ewcia ja w ciązy z Alą tez czasem makrele zjadałam, ale taka dobrze uwędzona a i czasem łosos wędzony sie trafił :zawstydzona/y: w ogóloe z Ala miałam jakąś cheć na ryby a teraz na ser żółty... ale nic Alicji nie było po tych rybach :-D
fajna ta poduszka :):)


Ewcia no ja raczej myślałam ze to u Ciebie będzie Mateuszek :) zresztą co by nie było pokochamy jak swoje - jak to mówi Kamil :) no nie ?? :) a u nas jak będzie syn to będzie Bartek :)

kyra ja nie wiem ale na pewno surowe mięso i sery pleśniowe
 
Marylka- aaa u nas :)))
nie, nawet jak będzie chłopiec, to Krzyś, no i jeszcze ostatnio zastanawiam się nad Michałkiem :))
ale Mateusz też ładne hahaha
 
reklama
witam wieczornie

prawie do WAs nie zagladam , bo naprawde nie mam czasu.. juz prawie 22 a ja padam ze zmeczenia i ledwo widze co pisze...
poduszka super... ja na razie poluje na taka do spania... widzialam w necie i mam nadzieje, ze uda mi sie taka kupic.. moze w weekend bede miala chwile zeby podjechac do sklepu.. bo w tygodniu to nie mam szans

Sol- kochana ta Twoja Karolcia jest :D slodzizna mala :D


Ewcia
- na 100% nic sie nie stanie maluszkowi, tak jak pisza dziewczyny... :) najwazniejsze, ze nie jesz tego codziennie.. i faktycznie juz Ci minal 1-szy trymestr :D super!!!

jutro sie wybieram do lekarza.. zobaczymy czy mi zleci jakiekolwiek badania.. bo jak na razie to mam tylko przynosci mocz i mi bada cukier i cos tam.. takim specjalnym papierkiem.. ale przeciez to nie to samo co normalne badania krwi.. jutro musze z nim o tym pogadac..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry