reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Nie ma za co. Zresztą sama zobaczysz - jak dziecko będzie spocone i miało gorącą szyję to znaczy że na pewno mu za gorąco. A jak będzie miało dłonie i stopy jak sopelki oraz chłodną szyję to za zimno ;)
 
reklama
image.jpeg
 

Załączniki

  • image.jpeg
    image.jpeg
    718 KB · Wyświetleń: 356
dziewczyny które mają już małe dzieci i myślaly o podwójnym wózku podjelyscie już decyzję? ja się ciągle waham. chociaż ostatnio w szpitalu poznałam dziewczynę która miała dzieci rok po roku i bardzo chwalila sobie podwójna spacerówke.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
MartynaM ja się zastanawiałam nad podwójnym, ale stwierdziliśmy, że najpierw kupimy taką dostawkę do wózka/platformę, na której synek będzie mógł stanąć, a jak to się nie sprawdzi to wtedy ewentualnie kupimy wózek. U nas będzie różnica dość spora, bo 2 lata i 4 miesiące, ale starszak jest bardzo niesforny i nie chce chodzić grzecznie za rękę czy przy wózku, więc zobaczymy jak to będzie;-)
 
Martyna ja nie podjęłam i na razie nie podejmuje, bo widzę że u nas jak w kalejdoskopie. Raz wózek jest super, a raz jest płacz i foch na wózek i wszelkie sprzęty służące do transportu... Co 2 tygodnie zmiana :p
 
u nas to samo. różnica będzie jakoś rok i 8miesiecy. ale teraz mało używam wózka bo zimno i mało chodzimy na takie wózkowe spacery. dostawka u nas się nie sprawdzi na pewno.nie wierzę że mój syn tam będzie chciał stać. sama nie wiem a chciałam kupić używke i nie chce się bawić w szukanie po porodzie.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wczoraj kupowałam wózek od dziewczyny która ma dzieci rok po roku... próbowała z tą platforma dla starszaka ale nie sprawdziła sił na dłuższe spacery i zmuszona była sprzedac wózek bo kupiła taki podwójny

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Martyna, rozumiem, bo ja też jeśli miałabym kupować to wolałabym używkę, a tu już trzeba poświęcić trochę czasu na szukanie... Ja muszę najpierw ocenić teren gdzie będziemy mieszkać - czy jest bardziej wózkowo spacerowy czy można po prostu wyjść przed dom. Moja kumpela ma dzieci z różnicą rok i 9 miesięcy i nie używała podwójnego wózka. No ale jej drugie dziecko urodziło się w maju, a oni mieszkają w domu z ogrodem i po prostu starsza bawiła się przed domem a młoda leżała w wózku. Jak ojciec wracał z pracy to brali dwa wózki i szli na spacer. W zimie będzie inaczej. A mój syn też nie nadaje się do chodzenia za rękę, na dostawce sobie go nie wyobrażam. W ogóle to niespecjalnie wyobrażam sobie dostawkę w zimie... :confused:
 
reklama
ja też. dostawka się nie nadaje wszyscy tak mówią że to typowo letnia opcja jest.ja to też myślę że nawet jak będziemy całą rodziną spacerować to jednak łatwiej żeby był jeden wózek a nie ze każde pcha swoj. patrzę cały czas na ten jogger city select. zastanawiam się tylko czy ta gondola wytrzyma okres zimowy czy nie będzie tak że jak urodze w grudniu to zaraz syn się nie będzie tam mieścił.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry