reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

HappyBabyMama co do spiworka czy rozka tez mam dylemat;)
Ale wiesz co stwierdzilam ze jednak dziecko czuje sie lepiej jak jest otulone jako niemowlak i pierwsze dni bedzie w rozku drzemal...;) a pozniej spiworek kupie...
 
reklama
Dziewczyny a jak myślicie takie krępowanie ruchów dziecku przez trzy miesiące nie wpływa na jego rozwój fizyczny? No bo nie moze raczej do buźki wkładać, kopać mocno nożkami. Nie wpływa to jakos negatywnie?
nie sadze żeby to wpływało negatywnie bo później to jest tylko na spanie. jeśli lubisz być przykryta i Twój synek to odziedziczy po Tobie ;) to rozważ w późniejszym etapie ten śpiworek. dzieci bardzo długo nie potrafią się przykryć same dlatego polecane są później te śpiworki. dziecko w nocy się rozkopuje i może budzić się z zimna.mi baba od snu tak zwana konsultantka snu tlumaczyla to. latem może nie widać różnicy bo dziecku nie jest zimno ale na jesieni i później może go to wybudzac. też polecam książkę Karpa. też wpadłam na nią dopiero pod koniec kolek Kostka i plulam sobie w brode że tak późno. przeczytałam ja w 3 czy 4 dni.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1475735136260.jpg
my jeszcze stosowalismy otulacz woombie dla tych co nie potrafią ciasna zawinąć dziecka bo u nas synek wygrzebywal się z rozka kocyków. wpadliśmy na niego dość późno bo w 4 miesiącu ale kostek załapał. wygląda może jakby dziecku było źle ale uwierzcie zasypial w 5min i w nim od razu się uspokajal.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475735136260.jpg
    1475735136260.jpg
    17,7 KB · Wyświetleń: 269
Dziewczyny mi sie rożki w ogóle za to nie sprawdziły, bo mały nie był zbyt ciasno w nich opatulony, wyślizgiwał się itd. Teraz stawiam na kocyki minky z wypełnieniem, bo są bardzo miękkie i dają się bez problemu formować w rożki. I stawiam na otulacze te bambusowe ale rozmiar taki mega megaśny, min 110x110 jak nie 140x140. Śpiworek może później, a kołderka to bardzo odległy zakup dla mnie.
 
reklama
Kochanw mam pytanie czy jest tu mama ktora chcialaby pake ciuszkow na dziewczynke roz. 56 62 68? Nie za kosmiczna cene oczywiscie;) jesli ktoras zainteresowana proszs priva i namiary na maila to przesle foto;)
W tym beda rajstopki, pajacyki, czapeczki, kocyk sliczny i wiele innych chce sie pozbyc ciuszkow;) a jak dobrze poszukam doloze troche gratisow;)
 
Do góry