reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

Właśnie nadrabiam
Nadrobiłam w połowie, padam, jutro chyba skończę resztę ufffff


@bubblesGIrls ja mam huśtawkę i mi uratowała życie, bo Julka tam tylko usypiała, a później Mąż ja przenosił bujając do łóżeczka;

Co do ciuszków to jakoś tak nie mam szczęścia na ciuchy z H&M za to ciuchy z old navy cudnej jakości, i na długo i można trafić w super cenach;

@olivka85 nie mogę znaleźć wkleję Ci zdjęcie, dziś koleżanka u mnie była i jakoś wyszło z rozmowy, ze ikea już ich chyba nie ma,


1478067602-okfrai.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@aniay ja mam nadzieję, że trochę dłużej kosza poużywam, może nawet do pół roku, ale tak jak mówisz jak cokolwiek wyczuję, że jest nie tak, młody też ląduje w łóżeczku.

@noriczka dam znać :) fajnie, że potwierdziłaś, że firma jest ok. ja jakoś też nie byłam przekonana do tych napisów Disneya, ale tak jak mówisz, co kto lubi :)

@Czoperka nie wiedziałam, że można dać materacyk do hamaczka, ale to jest na plus. Jedyne uzasadnienie dla twardych materacy o jakich słyszałam, to właśnie wady postawy u dziecka. Myślę, że wszystko trzeba będzie wyważyć, i po prostu łączyć obie te szkoły, czyli twardo (lub średniotwardo;) do spania a w dzień jak najbardziej miękko i przy mamusi :)
 
Czoperka a nie orientujesz sie czy te kosmetyki Babydream mozna uzywac od 1 dnia ? Bo czytalam opinie na oSroka i sa pozytywne ale niema tam czy od 1 dnia mozna...

Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 
Julia, można :)

Dziewczyny a czy poduszki do karmienia macie wypełnione kulkami styropianowymi czy gąbką czy czymś innym? Bo mam po Adasiu wypełnioną styropianem, ale się zbił i myślę żeby wymienić. W ogóle ten styropian mi się nie podoba. A mam grykę, bo rok temu wg zaleceń lekarza szyliśmy dla synka poduszkę korekcyjną, bo miał krzywą główkę i ona właśnie była wypełniona gryką. Może tym wypełnię? Będzie przynajmniej oddychające.
 
Julia, można :)

Dziewczyny a czy poduszki do karmienia macie wypełnione kulkami styropianowymi czy gąbką czy czymś innym? Bo mam po Adasiu wypełnioną styropianem, ale się zbił i myślę żeby wymienić. W ogóle ten styropian mi się nie podoba. A mam grykę, bo rok temu wg zaleceń lekarza szyliśmy dla synka poduszkę korekcyjną, bo miał krzywą główkę i ona właśnie była wypełniona gryką. Może tym wypełnię? Będzie przynajmniej oddychające.
Też mam styropian... szalesci mi pod uchem, spać nie daje... niewygodny... Dla mnie jest to nieudany zakup [emoji26]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oto moj zakup w TKMaxx jakos kiepska bo pozno robione foto;)
kupilam tez smoczki.
A jutro wybieram sie do Ikei po pare rzeczy...
Mam zamiar kupic proszek i poprac ciuszki.
Choc M mowi mi przez telefon ze jak wroci do domu w grudniu na stale to on sie tym zajmie;)
Ale ja musze miec podstawe na wyjscie ze szpitala i dowiedziec sie co tam do szpitala wziasc...wiec to gotowe musi byc!

20161104_175707.jpg


Wysłane z mojego SM-A500FU przy użyciu Tapatalka
 

Załączniki

  • 20161104_175707.jpg
    20161104_175707.jpg
    60 KB · Wyświetleń: 528
w mojej poduszce do karmienia jest wypełnienie poliestrowe, mam poduszkę motherhood i w dotyku jest taka fajna, daje mocne podparcie

w Lidlu od czwartku będą termometry na podczerwień bezdotykowe za 49,99 zł
 
reklama
Do góry