reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

reklama
Dziewczyny, poradźcie mi!!!
Mnie strasznie podobają się łóżeczka turystyczne - mają przewijak, moskitierę, kółeczka, sa kolorowe, w sklepie tanimarket są po 299zł - te które mnie się podobają.
Mogę takie kupić do domu, czy nie pasuje? Muszę kupować drewniane???
 
też sie nad turystycznym zastanawaiąłm bo dużo jeździmy a szkoda mi na 2 kasy i poważnie nie wiem co zrobić bo kusżą mnie kombajny
 
Siostra meza ma dla swojej coreczki to turystyczne i sie swietnie sprawdza! Mi bardzo podoba sie Graco z roznymi bajerami, ale cena jak na mnie jest wysoka bo ponad 500zl.
 
Dziewczyny sprawdzcie, czy te łóżeczka maja podnoszone dno. Jeżeli nie, to będzie Wam bardzo trudno wyjmować takiego malego szkraba z niskiego dna. Kręgosłup wam zaszwankuje. Normalne łóżeczka mają regulowane dno i to jest super. Ja miałam dwa łóżeczka i nie wyobrażam sobie, żeby trzymać w domu turystyczne. W drewnianym są szczebelki i dzidzia też inaczej widzi, a w turystycznym jest siatka.
 
No to teraz ja Wam pokarzę co mam już dla Naszego Motylka

skarpetki_132.jpg


skarpetki1_123.jpg


misiaki_938.jpg


kotek_211.jpg


img00018_435.jpg


img00020_209.jpg


Ciuszki kupujemy w rozmiarach 56 i 62 ;D
 
reklama
Do góry