reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

no to jak łóżeczko i fotelik 1100 to zastranawiam się czy chicco za 2000 gdzie jest gondola, można zrobić spaceówkę, fotelik nosidelko leżaczek zaczyna się opłacać a do tego jest najmniejszy po złożeniu ze wszystkich doychcazasoych
 
reklama
1100zł kosztuje wózek bez łóżeczka

w Częstochowie i w okolicach to po prostu zagłębie wózkowo-łózeczkowe i łózeczko też kupuje u prodecenta kosztuje około 150 zł przynajmniej rok temu tyle zapłaciła moja siostra

ANIK78 pisze:
Ewik, czy myślisz, że będzie chłopiec?? (widzę, że wybrałaś wózek granatowo-niebieski). Ja czuję od jakiegoś czasu, że będzie synek, dlatego moja siostra kupuje mi rzeczy dla dzidzi z niebieskimi dodatkami.

nie wiem czy bedzie chłopak ale myślę że ten będzie najmniej brudzący poza tym uwielbiam niebieski kolor to myślę że dzisdziuś odziedziczy mój gust bez względu na płeć
 
ewik daj jakieś bliższe namiary na producentów wózków i łóżeczek, jestem z Dąbrowy Górniczej, więc mam rzut kamieniem ;) albo chociaż jakies nazwy firm podaj, bo jestem zielona :)
 
reklama
hhihihi ja dopiero kupila pierwszy ciuszek dla mojej dzidzi bo jeszcze nie wiemy czy to chlopczyk czy dziewczynka wiec czekamy jeszcze 2 tygodni i bedziemy wiedziec a wtedy na wieksze zakupy sie wybiore ale w necie ogladam wozki i lozeczka :)
 
Do góry