reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WYPRAWKA :)

wlaśnie dowiedziałam się zę dostaniemy jakąś suuper wanienkę ze stojakiem solidnym i pólkami przewijak z podstawką na łózeczko karuzelkę full ciuszków śłicznych tyle że troszkę większych i zabawki bo dzwoniła mirka sistra cioteczna że zrobiła remanent po bliźniakach z czego wyrosły itd i te ładniejsze rzeczy nam da, bardzo się cieszę
a jesczcze jakiś leżaczek i siedzonko

we wtorek będę to podobno miała
 
reklama
ale fajnie agao!
do mnie na początku lutego przyjdzie kolezanka i też mówiła, że przywiezie mi samochodem ciuszki po swoim synku i jakieś inne pierdółki :) fajnie!
 
mówiła że te najmniejsze i brzydsze albo sprane rzeczy dała do domu dziecka a te ładne zostawiła dla nas
a rzeczy mają super bo dziadek ich kasiasty i lubi markowe rzeczy , nawet małe dresiki mają adidasa ale wyglądają pezcudnie tyle że miały je założone 5-7 razy i już następny rozmiar
 
agao pisze:
mówiła że te najmniejsze i brzydsze albo sprane rzeczy dała do domu dziecka a  te ładne zostawiła dla nas
a rzeczy mają super bo dziadek ich kasiasty i lubi markowe rzeczy , nawet małe dresiki mają adidasa ale wyglądają pezcudnie tyle że miały je założone 5-7 razy i już następny rozmiar

suuuper agao! potem będziesz stroić małego i zamieszczać zdjęcia na BB! :) będziemy podziwiać! musisz tylko "cyfraka" skombinować ;)
 
Właśnie zamówiłam na allegro 4 pary body :) Bo jakoś ciągle mi się wydaje, że body najwięcej się zużywa i nie chcę, żeby zabrakło.
 
Osinka, wygląda nieźle, ale chyba mimo wszystko bardziej podoba mi się Deltim. Znalazłam jeszcze na Allegro taką ofertę Colby 4 Baby:
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=81569973

Cena jest świetna (130 zł z wysyłką), ma atesty, tylko nie widziałam na żywo i nie wiem, co o nim sądzić, bo nie znam tej firmy. Może któraś z was oglądała w sklepie?
 
ja też mam dużo body, bo nastawiłam się głównie na nie a kaftaników mam raptem kilka sztuk, a i jeszcze mam dużo pajacyków, bo wydają mi się lepsze od śpiochów
 
To teraz ja sie pochwale naszym zakupem :) kupiliśmy fotelik maxi cosi cabrio a wygląda tak:
wozeczekifotelik0068lp.jpg
 
My też już kupilismy wozeczek i to taki jaki podobał sie mojemu Jacuniowi- czyli tatusiowi:) a jest to Mutsy. Na razie zakupilismy tylko gondolke a za kilka miesiecy kupimy spacerówke. A pojazd naszej dzidzi wyglada tak:
wozeczekifotelik0024lf.jpg

Mielismy kupic jasniejszą gondolke ale ten kolorek nam sie spodobal a byl 20% tanszy wiec decyzja zapadła:)
 
reklama
Do góry