reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka

pooola

Aktywna w BB
Dołączył(a)
7 Lipiec 2024
Postów
82
Cześć dziewczyny ;)

zbliża się czas kompletowania wyprawki.. ;) termin mam na koniec listopada.
Macie może jakieś hity warte polecenia?
Powiedzcie mi czy jak kupimy otulacz do fotelika, to na wyjście ze szpitala musimy też mieć jakiś gruby kombinezon? Bo czytam niby, że wystarczy tylko jakiś cieniutki, a dziecko owinie się otulaczem.

Liczę na jakieś ciekawe porady od Was!
Miłego dnia!
 
reklama
Cześć dziewczyny ;)

zbliża się czas kompletowania wyprawki.. ;) termin mam na koniec listopada.
Macie może jakieś hity warte polecenia?
Powiedzcie mi czy jak kupimy otulacz do fotelika, to na wyjście ze szpitala musimy też mieć jakiś gruby kombinezon? Bo czytam niby, że wystarczy tylko jakiś cieniutki, a dziecko owinie się otulaczem.

Liczę na jakieś ciekawe porady od Was!
Miłego dnia!
Bardzo polecam śpiwór do gondoli zamiast kombinezonów, super sprawa :) Z reguły pasują też do fotelików.
 
Cześć dziewczyny ;)

zbliża się czas kompletowania wyprawki.. ;) termin mam na koniec listopada.
Macie może jakieś hity warte polecenia?
Powiedzcie mi czy jak kupimy otulacz do fotelika, to na wyjście ze szpitala musimy też mieć jakiś gruby kombinezon? Bo czytam niby, że wystarczy tylko jakiś cieniutki, a dziecko owinie się otulaczem.

Liczę na jakieś ciekawe porady od Was!
Miłego dnia!
Ogólnie do fotelika dziecko nie powinno mieć jakiś grubych kombinezonów, ze względów bezpieczeństwa. Także fajne są właśnie śpiworki lub otulacze do fotelika.
 
Coś takiego?

I jak to działa? W szpitalu wsadzamy do tego dziecka i przypinamy do fotelika?
Ja mam typowy pod fotelik bo tam musza byc te otwory na pasy, takze nie wiem czy akurat ten sie zda. Ale tak zakladasz go do fotelika wsadzasz dziecko, zapinasz pasy i zasuwasz ten spiworek. Ja polecam poszukac na jakims vinted za grosze idzie kupić, a sa to rzeczy w ogóle niezniszczone.
 
Ja polecam śpiworek firmy rollersy. Używaliśmy go i do fotelika i do gondoli i super się sprawdził. A kupilam na vinted w idealnym stanie ;)
 
Coś takiego?

I jak to działa? W szpitalu wsadzamy do tego dziecka i przypinamy do fotelika?
Moim zdaniem ten nie nadaje się do fotelika.

Poszukaj spiworkow rollersy.

Nie wolno dziecka ubierać w kombinezon do fotelika, bo nie dociągniesz pasów. Ja nawet w środku zimy przy mrozie ubierałam dziecku bodziak na długi rękaw, rajstopy, spodnie i bluzę. Plus właśnie śpiworek.

więc ja na wypis ubralabym body i pajaca. Listopad to jeszcze nie będą mega niskie temperatury.
 
Moim zdaniem ten nie nadaje się do fotelika.

Poszukaj spiworkow rollersy.

Nie wolno dziecka ubierać w kombinezon do fotelika, bo nie dociągniesz pasów. Ja nawet w środku zimy przy mrozie ubierałam dziecku bodziak na długi rękaw, rajstopy, spodnie i bluzę. Plus właśnie śpiworek.

więc ja na wypis ubralabym body i pajaca. Listopad to jeszcze nie będą mega niskie temperatury.
To będzie prawdopodobnie 27.11 według USG, więc prawie grudzień ;D

A jak się małemu wymyśli to zobaczymy.

Przeglądałam właśnie te rollersy - całkiem fajne, tylko nie umiem sobie jakoś wyobrazić użytkowania tego z przekładaniem - normalnie w foteliku, ale jak będę chciała iść na spacer gondolą, to muszę zawsze to wypiąć i przynieść ze sobą do domu, i potem spowrotem do fotelika? ;D
 
reklama
To będzie prawdopodobnie 27.11 według USG, więc prawie grudzień ;D

A jak się małemu wymyśli to zobaczymy.

Przeglądałam właśnie te rollersy - całkiem fajne, tylko nie umiem sobie jakoś wyobrazić użytkowania tego z przekładaniem - normalnie w foteliku, ale jak będę chciała iść na spacer gondolą, to muszę zawsze to wypiąć i przynieść ze sobą do domu, i potem spowrotem do fotelika? ;D
do gondoli możesz kupić drugi, już tańszy. Ja miałam rollersy w foteliku, a w spacerówce (bo my juz w zimie mielismy spacerówkę na połleżąco, taki do spacerówki, grubszy z futerkiem, bardziej zabudowany.
Śpiworek do fotelika ma mieć cienkie plecki i zupełnie nie potrzebuje tego futerka dookoła kaptura.
 
Do góry