reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Chyba w końcu wybrałam kosz.. drogo bo i stojak oddzielnie ale się w nim zakochałam....

http://patalonia-sklep.pl/images/18/MNP7700N9300_2.jpg

Też mam kosz Mamas and Papas. :) Śliczne są. Mój kosz czeka jeszcze malowanie płozów na biało. A najważniejsze, że ma funkcję kołyski, a nie sam stojak, bo i takie kosze są w sprzedaży.

Krem z filtrem co najmniej 50 + będę kupować. 25 to za mało, według mojej położnej, bo wypytałam o to.
 
reklama
No właśnie żałuje, że nie zakupiłam większej ilości w biedrze, bo były w super cenie, a teraz w zadnej nie moge dostać :/
 
Faktycznie, lepiej dmuchać, zaopatrzę się w filtr 50 :) czytałam, że dobre są filtry mineralne, nie uczulają, mają naturalne składniki i podobno szybciej się wchłaniają :) ale nie wiem jaki wybrać, podpytam może w aptece a potem zobaczę gdzie taniej :)
 
Kurde nie wiem jakie ja mam . Ja nie pralam bo nie będę używać teraz i nawet nie wiem czy to prac ? Czy nie lepiej w wakacje wywiesic żeby się wietrzylo ? I tak poszewki idą na wypełnienie hm ?
 
reklama
info dla Pań na wyspach, w tym w Irlandii- kuzynka przysłała mi z Irlandii letni kocyk "CELLULAR BLANKET"-wygląda jak z szydełka, jej odkrycie, bo też ma maluszka
firma KIRKTON HOUSE
 
Do góry