reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Kupiłam, bo to drogie nie jest, dokupiłam jeszcze body kopertowe na krótki rękaw pod pajace, i kilka sztuk więcej bielizny na rozmiar 62, skoro mały może być duży, to 56 jak założę to na dwa razy :)
Ja kupowałam kiedyś w Lidlu tą kurteczkę i mam zamiar na wyjście ją wziąć jeśli będzie chłodno. Lepiej mieć kilka sztuk ubrań więcej niż za mało. Koleżanki synek najpierw nie przybierał na wadze ale tak przyspieszył, że teraz ma miesiąc i musi go ubierać w ubranka 3-6 miesięcy.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja kupowałam kiedyś w Lidlu tą kurteczkę i mam zamiar na wyjście ją wziąć jeśli będzie chłodno. Lepiej mieć kilka sztuk ubrań więcej niż za mało. Koleżanki synek najpierw nie przybierał na wadze ale tak przyspieszył, że teraz ma miesiąc i musi go ubierać w ubranka 3-6 miesięcy.

Ja mam 62 też kupione ubranka. Tylko dokupiłam. 56 mam kilka sztuk, bo mój syn starszy urodził się to miał 51 cm. I dokupywałam na 56, ale ponosił to z 3 tygodnie i potem szło już 62, bo też przez pierwsze dwa miesiące ładnie przybierał na wadze. Potem trzymał się z rozmiarem ubranek do wieku :) No ale jak mój synek w brzuchu ma już 3400 około to będzie raczej dłuższy.
 
Ja właśnie wczoraj tworzyłam sety na wyjście ze szpitala. Mimo, że raczej będzie 56 to przygotowałam też roz.62 i się zdziwiłam bo nie mam żadnego body kopertowego w tym rozmiarze no i w ogóle body na krótki rękaw mam może 10 sztuk a na długi 3 razy więcej więc dupa bo akurat na lato będzie to Erneścik nosić heh późno wzięłam się za analizę ciuszków :D
 
Ja właśnie wczoraj tworzyłam sety na wyjście ze szpitala. Mimo, że raczej będzie 56 to przygotowałam też roz.62 i się zdziwiłam bo nie mam żadnego body kopertowego w tym rozmiarze no i w ogóle body na krótki rękaw mam może 10 sztuk a na długi 3 razy więcej więc dupa bo akurat na lato będzie to Erneścik nosić heh późno wzięłam się za analizę ciuszków :D
U mnie też dopiero przy pakowaniu wyszło, że mam raptem 3 body kopertowe a reszta wkładana przez głowę. Do szpitala wzięłam trzy sety 56 i trzy 62, zobaczymy co będzie potrzebne.

Napisane na D6503 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Boże ja to sie tak przestraszyłam ostatnio tej niskiej wagi, ze zaczęłam sie rozglądać za rozm 50 :D właśnie czekam na wizyte, okaże się czy bedzie potrzeba zakupu takich malućkich czy damy radę z 56 :)
 
Itucha ja też mam dużo na długi rękaw 62, bo jeszcze po synu a na krótki nic, więc domówiłam :) A i 62 też kopertowe pod pajac żeby nie było za ciepło. Na analizę nigdy nie jest za późno :)

kupiłam taki wielopak, dobra promocja, ja lubiłam body z georga: Link do: r 62, GEORGE - body - komplety - 5 szt = 19,99 zł

i takie kopertowe na krótki pod pajacyk:
Link do: BODY kopertowe pajacyk krótki r. 62 DUŻY WYBÓR

bo kopertowych to mam kilka sztuk ale 56 albo rozpinanych całkowicie tylko długi rękaw. A jedne kopertowe 56 to są całkiem spore. I mimo, że mam popakowane sety do szpitala, to chyba jeszcze to przeanalizuję raz. :)
 
reklama
Do góry