reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

reklama
Ja mam po corce ta co Wioleta :) wlasnie do mnie wrocila, bo pozyczylam chrzesniakowi :) Fajna jest a ogon tej malpki to zawsze byl wysliniony az kapalo :D
 
Ja matę kupię jak młody będzie miał ze 3 miesiące. Planuję taką z puzzli piankowych ze Skip Hopa i do tego stojak gimnastyczny. Mata zostanie na lata zamiast dywaniku w pokoju, tak jak w pokojach moich starszych dzieci. Świetnie się ją myje, jest idealna ani nie za miękka ani nie za twarda. Super sprawdza się też jak maluszek zaczyna sam raczkować, bo nie ślizgają się mu kolanka, nie ucieka spod nóżek tak jak te materiałowe.
 
W ogóle to potem będzie szaleństwo z zabawkami jak dzieci będą miały po kilka mięsięcy. I wszystko grające :D baterii szło że szok. A na początku Kubę interesowała tylko jedna grzechotka z canpol. Dlatego na początku nie zamierzam przesadzać, mamy sporo po starszym, chociaż dużo jest też fajnych nowości w stosunku do tego jak mój syn był mały.
 
W ogóle to potem będzie szaleństwo z zabawkami jak dzieci będą miały po kilka mięsięcy. I wszystko grające :D baterii szło że szok. A na początku Kubę interesowała tylko jedna grzechotka z canpol. Dlatego na początku nie zamierzam przesadzać, mamy sporo po starszym, chociaż dużo jest też fajnych nowości w stosunku do tego jak mój syn był mały.
Ja wprowadziłam słowny zakaz wsród rodziny i znajomych na długo przed ciążą, jesli idzie o wszystkie grające "straszaki" :D mam chyba wrodzona alergie na wszelakie melodyjki :D do szału mnie doprowadzają. Zreszta super szumiś który już czeka na mała tez... :D ciężkie życie czeka tą moja córę.
 
reklama
Do góry