reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Jakie chusteczki polecacie? Mi położna mówiła, że dobrze się sprawdzają pampers, nivea, bambino i j&j ale tak patrze i składów nie mają rewelacyjnych :/
Mam biedronkowe dady takie new borny w dwupaku były i maja jeszcze dady cotton bez pegow i takich tam. I mam jeszcze z superpharmu life, też nie mają złego składu.
 
reklama
Hmm to ja pewnie kupię do szpitala tego pampersa a w domu będę próbować innych chociaż cena 6paku kusi tylko nie wiadomo czy dziecko nie będzie miało uczulenia
 
Ja postaram się używać wacików i wody -przy 1 córce nie miałam wyjścia więc może teraz też mnie nie lenistwo nie pokona.
Najprościej by było malucha na rękę i dupsko pod kran -ale mam za niski:baffled:
 
Witam :)
Oto komplecik dla maluszka uszyty przez moją znajomą. Łóżeczko chce żeby mąż rozłożył dopiero jak urodze. Poszykuje wszystko a on rozłoży jak będę jeszcze z maluszkiem w szpitalu.
 

Załączniki

  • received_1003730466372954.jpeg
    received_1003730466372954.jpeg
    140,1 KB · Wyświetleń: 90
Ja kupialam 2 opakowania pampers premium care chusteczek i wiecej na start mi nie potrzeba, bo nie wiem jak jej skora na co zareaguje a dwa chcialabym po porostu wode ciepla i waciki uzywac.
 
reklama
Jak ja się cieszę , że mam to wszystko zrobione (oczywiście przez moją kochana mame) i , że wszystkie zakupy porobione. Jutro mąż jedzie po wózek juz się doczekać nie mogę :)
 
Do góry