reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka oraz zakupy dla malucha i mamy

Ja mam termometr bezdotykowy, taki porządny, droższy i w ogóle nie jestem z niego zadowolona. Zawsze pokazuje za mało. Córka miała ostatnio 38,5, a ten pokazywał jej 37,3. Używam go jedynie po to, żeby spr czy pokazuje więcej niż 36,6. Jeśli tak, to mierze zwykłym szklanym. Inne niestety nie są wiarygodne. Znajoma ma inny model i takie same odczucia. Wiem, że trudno się przełamać i na początku mierzyć temp w pupie, ale taki wynik przynajmniej jest wiarygodny.
 
reklama
Krem od maści różni sie konsystencją :) wiem bo do pielęgnacji tatuaży używałam zawsze kremu- jest mniej tłusty. Ale czy bepanthen baby jest w formie kremu? Bo ja widziałam tylko maść:D
 
Bepanthen baby jest też krem, ale to emolient. Linomag to też maść. Przecież nie smarujemy całej pupy maściami.
Położnej pewnie chodziło o to że krem tak bardzo nie zatyka dopływu powietrza jakbysmy posmarowali maścią.
 
Jest i laktator;-) jakie to ma ssanie
... Cycki urywa :p
 

Załączniki

  • 1457005110635.jpg
    1457005110635.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 84
reklama
W SR położna mówiła, że jak Bepanthen to krem najlepszy a nie maść. Wiecie, jak z ituchą na siebie popatrzyłyśmy <hahaha> Bo obie mamy maść, ale nie wiem czym to się różni.

Przejrzałam moją rozpiskę i jest taki niebieski bepanthen ale to kolejne 30-40zł więc olewam bo stwierdzam, że mam za dużo mazideł i jak na jednego Erneścika to za dużo :D
 
Do góry