reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

U nas wszystkie te staniki kończyły się na 90D....aja 90GG jak nie wiecie teraz [emoji85][emoji85]
 
reklama
Ja kupiłam dla małej szumisia, ale np prędzej mnie on uśpił niż ja [emoji23] mojej kuzynce, koleżance się sprawdził. Dostała nawet taka przytulankę kocyk i tez się nie sprawdziło. Zawsze podobał mi się widok dzieci, które maja ukochana maskotkę do spania, ale ta taka nie jest i woli sama zasypiać.
Dodam, ze ja kupiłam Jej jak miała 3 tyg szumisia. Może jakby od razu miała, to tez byłoby inaczej. Zobaczę jak będzie z tym maluchem, bo misio czeka tylko na włożenie baterii. [emoji1]
Dziewczyny u mnie też szumiś odpada. Już to widzę lipiec moje dwie córy w domu i pies.... raczej interesują mnie sluchawki wygłuszające dla niemowląt ;););)
 
@Matkaaa5 A jak oceniasz materiał tego kompletu z pepco? Może jutro pójdę. Tylko co chwilę któraś koleżanka mówi że tam szajs dla małych dzieci
 
Mam kilka rzeczy z pepco, które dostałam, niektóre dobrej jakości inne nie, w 5.10.15 też nie wszystko ok a ceny sporo wyższe.

My nie mieliśmy szumisia, ale kupiłam misia motylki z Fisher Price, który jest w użytku do dziś. Synek jak się budzi w nocy to sam sobie włącza. Ma różne melodie z wibeacjami lub bez. Teraz też jakiegoś misia kupimy, na razie wybieram.

Polecam też matę skip hop, cena zabójcza, ale dobra jakość, po roku użytkowania trochę zarysowane, ale pewnie posłuży drugiemu też. Finansowałam z bonu świątecznego z pracy, więc nie odczułam wydatku, ale teraz kupiłabym za "własne". Myślę o dokupieniu drugiej, żeby było na całą podłogę w pokoju dzieci. Koleżanka miała zwykłą i była do wyrzucenia po paru miesiącach...

Ja korzystałam z rożków przez tezy miesiące i gdybym rodziła zima lub jesienią te bym korzystała, ale latem może być za ciepło, więc myślę nad otualczami
 
reklama
@Matkaaa5 A jak oceniasz materiał tego kompletu z pepco? Może jutro pójdę. Tylko co chwilę któraś koleżanka mówi że tam szajs dla małych dzieci
Materiał napewno inny niż ten z lidla chociaż źle nie wygląda ale zobaczymy po praniu i w użytkowaniu jak będzie
Nie mam doświadczenia z ciuszkami z pepco także o ich jakości nie mam zdania
 
Do góry