reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

reklama
A co z przewijakiem? Inwestujecie w komode z przewijakiem czy przewijak na łóżeczko? :)
Ja miałam taki dla ostatniego synka, był fajny z tym że jeszcze lepiej by było gdyby zamiast półek były szuflady [emoji16] ale można dokupić koszyki i też jest ok [emoji6] teraz też kupuje, jeśli się uda to właśnie z komoda zamiast półek [emoji4]
 
Ja miałam taki dla ostatniego synka, był fajny z tym że jeszcze lepiej by było gdyby zamiast półek były szuflady [emoji16] ale można dokupić koszyki i też jest ok [emoji6] teraz też kupuje, jeśli się uda to właśnie z komoda zamiast półek [emoji4]
Też mi coś edycja nie wchodzi

Taki miałam
IMG_20170227_210816.jpeg
 
A propo ostatniej rozmowy o kocykach. Mama ginekolog wvzoraj dodała ze kolo piątku beda ich kocyki w cenie 79.90 czy jakos tak. Tylko w kolorze szarym.
Screenshot_2019-02-19-14-56-31.jpeg
 
A propo ostatniej rozmowy o kocykach. Mama ginekolog wvzoraj dodała ze kolo piątku beda ich kocyki w cenie 79.90 czy jakos tak. Tylko w kolorze szarym.Zobacz załącznik 944374
Widziałam już wczoraj. Jak dla mnie jest ładny i chyba wezmę jeśli będą dostępne, może akurat jak będę zamawiać to będą już inne kolory dostępne [emoji4] jednak nie jest tak dziurkowany jak te co tu mam w sklepach
 
Widziałam już wczoraj. Jak dla mnie jest ładny i chyba wezmę jeśli będą dostępne, może akurat jak będę zamawiać to będą już inne kolory dostępne [emoji4] jednak nie jest tak dziurkowany jak te co tu mam w sklepach
Ja dzis sie dorobiłam sluchawek zeby bie przeszkadzać innym więc dziś zobaczylam [emoji13]
 
Mi się te kocyki nie podobają i ceny też jak z kosmosu [emoji85] chociaż niby 100% bawelna
 
Ja to sie zdecyduje ma kocyk taki jak ma Ennis, a na zime z minki uszyje. Julka w wiekoszci pielucha sie przykrywala.
 
reklama
Do góry