reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

reklama
Musiałam raz odciągnąć takim co się samemu odciąga bo katarek pojechał ze starszą do babci a tu młodego dopadło. ... ooo nie nigdy więcej. Albo ja jakaś niewydarzona ale nic nie uciagnelam.
 
Musiałam raz odciągnąć takim co się samemu odciąga bo katarek pojechał ze starszą do babci a tu młodego dopadło. ... ooo nie nigdy więcej. Albo ja jakaś niewydarzona ale nic nie uciagnelam.
Ja to samo [emoji23][emoji23][emoji23] kupiłam taki bo polecany a się tylko nawkurzalam bo mimo że ciagnelam jak głupia to nic zupełnie z nosa nie wyszło [emoji23][emoji23] kupiłam katarek i spokój [emoji23]
 
Skuszę się też na ten katarek ale muszę to dobrze obczaić bo jakoś mnie przeraża współpraca z odkurzaczem
Z synem ale to 100 lat temu miałam zwykła gruszke tyle że on nie miewał kataru bardzo rzadko chorował
 
Skuszę się też na ten katarek ale muszę to dobrze obczaić bo jakoś mnie przeraża współpraca z odkurzaczem
Z synem ale to 100 lat temu miałam zwykła gruszke tyle że on nie miewał kataru bardzo rzadko chorował
On ma taki system,że nawet jak masz super hiper mocny odkurzacz, to ciągnie lekko, sama na sobie próbowałam, bo tez się obawiałam i jest ok:) krzywdy tym się nie da zrobić, a na pewno jest efektywniejszy niż frida (btw Frida niestety nie chroni rodzica przed bakteriami, więc ja każdorazowo miałam problem z gardłem przy katarze dziecka:/)
 
Skuszę się też na ten katarek ale muszę to dobrze obczaić bo jakoś mnie przeraża współpraca z odkurzaczem
Z synem ale to 100 lat temu miałam zwykła gruszke tyle że on nie miewał kataru bardzo rzadko chorował
Naprawdę warto a nie ciągnie tak mocno jak z rury, tam jest takie coś co redukuje ten ciąg [emoji6] gorzej w nocy bo trzeba by rozłożyć cały odkurzacz i halasowac [emoji12]
 
Ja też bardzo jestem zadowolona i polecam katarek, chociaż na początku nie byłam przekonana :)
 
Ja też już mam Katarek - dostałam od koleżanki, strasznie chwaliła. A ona akurat jest taka niegadżetowa:) Więc pewnie jest to cudo.
 
Jak pierwszy raz z 6 czy 7 lat temu usłyszałam, ze moja siostra dziecku nos odkurzaczem czyści to moje pierwsze pytanie było czy mózgu nie wyssie [emoji23] Ale później zobaczyłam jak to działa i na przykładzie swojego dziecka wiem, że lepszej alternatywy nie ma, bo odciąga szybko i skutecznie, a przy tym jest higieniczny i banalny w obsłudze. Straszak może sam sobie odkurzać nawet [emoji1]
 
reklama
Do góry