reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

A powiedzcie mi macie doświadczenie z matami piankowymi ? Ostatnio dużo opinii słyszałam na temat maty skip hop. Rodzice już od pierwszych dni kładą na niej dziecko. Powiedzcie proszę jak to u was wyglądało?
 
reklama
Ja mialam puzzle z pianki na podlodze, jakies 2 lata uzywane. Dla mnie to genialny pomysl.
 
A powiedzcie mi macie doświadczenie z matami piankowymi ? Ostatnio dużo opinii słyszałam na temat maty skip hop. Rodzice już od pierwszych dni kładą na niej dziecko. Powiedzcie proszę jak to u was wyglądało?

Ja mam skip hop i jestem zadowolona. W sumie jak do tej pory nic się nie zniszczyło. Są jakieś małe ryski czy wgniecenia ale to drobiazgi. Mata nigdy nie śmierdziała chemicznie, jest dość gruba i świetnie izoluje. Nie wiem czy koniecznie trzeba przepłacać za skip hop bo nie mam porównania. Ja się na nią a w zasadzie na nie bo to puzzle zdecydowałam ze względu na kolor. Wiem matka wariatka[emoji6] Mata leży w salonie i nie chciałam żeby mi się aż tak gryzła z reszta pokoju wiec jest czarno-biała i teoretycznie można układać różne wzorki. Dodam ze aktualnie obok stoi drewniana kuchnia mojej córki:różowo-biała wiec tyle w temacie kolorystyki salonu[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja nie wiem jak w Polsce ale jak zobaczyłam średnia cenę skip hop to £80to ja podziękuję [emoji23]

Chociaż mam torbę na wózek że skip hop dla bliźniaków kupiłam w Tkmaxx za £30
 
Ja nie wiem jak w Polsce ale jak zobaczyłam średnia cenę skip hop to £80to ja podziękuję [emoji23]

Chociaż mam torbę na wózek że skip hop dla bliźniaków kupiłam w Tkmaxx za £30

Ja byłam cwana i sobie zażyczyłam w zbiorkowym prezencie bo faktycznie tanie to one nie są[emoji6]

Jedyne co to bym sprawdziła czy puzzle czy maty, które chcecie kupić maja atesty bo jednak dzieciaki to gryzą, liżą itp. Puzzle albo takie duże prawie dywanowe maty starczają na dłużej. W tych małych lubi ta folia z wierzchu po jakimś czasie odchodzić. Wiadomo ze maluch jak już raczkuje to nie tylko w obrębie maty ale i nas puzzle to taki kącik zabawy a i mnie nie gniecie w d.. jak się z młoda bawie[emoji6] A i trochę wycisza choć nie wiem czy sąsiedzi z dołu są tęgo samego zdania[emoji6]
 
Ja mam zwykle puzzle piankowe. Dla mnie super sie sprawdzaja.
IMG_20190217_211149.jpeg
 
Hej dziewczyny, ja niedawno dołączyłam na lipcówki. Zastanawiam się nad wyprawka, jeszcze jakoś się boje zacząć kupować. Napewno chciałabym listę zrobić przynajmniej powoli. Czy jakaś taka już się pojawiła tutaj - tylko przeoczyłam czy jako takiej stricte listy nie było? Widzę dużo fajnych pomysłów- typu jaki laktator, katarek, ubranka itp.Raz rodziłam i pamietam jak słabo byłam przygotowana. Teraz już nauczona doświadczeniem napewno chciałabym się lepiej przygotować. Napewno dobra rzeczą był nawilżacz powietrza. Nie wiem czy wybdziewczyby używałyście czy nie? Mi po porodzie już do szpitala mąż zakupil. Z tego co pamietam pamietam polecały pielęgniarki.Pozniej bardzo długo jeszcze w domu używałam, kilka lat.
 
reklama
Podobno się przydaje choć ja nigdy nie używałam. Pranie wystarczało :p
U nas to by się przydał oczyszczacz powietrza ;) poki co inwestujemy w rośliny.
 
Do góry