reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka lipcówek

Ja kupiłam dla małej szumisia, ale np prędzej mnie on uśpił niż ja [emoji23] mojej kuzynce, koleżance się sprawdził. Dostała nawet taka przytulankę kocyk i tez się nie sprawdziło. Zawsze podobał mi się widok dzieci, które maja ukochana maskotkę do spania, ale ta taka nie jest i woli sama zasypiać.
Dodam, ze ja kupiłam Jej jak miała 3 tyg szumisia. Może jakby od razu miała, to tez byłoby inaczej. Zobaczę jak będzie z tym maluchem, bo misio czeka tylko na włożenie baterii. [emoji1]
Pewnie zależy co któremu dziecku podpasuje. Moi chłopcy maja już ponad 8 lat i hak mieli około 8 mies kupiłam im w h&m takie zwykle w rękę trochę przypominające szmatki : króliczka i słonika. Pamietam ze ich uspokajało gładzenie metki tych zwierzątek. Wiem to dziwne trochę, ale jak już paluszkami znajdywali podczas zasypiania te metki to spokoj;) w sumie do dzis z nimi lubią zasypiać :)
 
reklama
Ja miałam aplikacje babysleepsounds czy coś w tym stylu i była wystarczająca. Męża też kilka razy mi uśpiła [emoji23]
 
Dzięki dziewczyny, kilka rzeczy wykreśliłam.
Te szumisie mnie nie przekoniją. Cena z kosmosu, a nie wiadomo czy zadziała. Póki co nie kupuję.
Dużo z Was wykreśliło rożki. W szpitalu tego nie wymagają?
 
Dzięki dziewczyny, kilka rzeczy wykreśliłam.
Te szumisie mnie nie przekoniją. Cena z kosmosu, a nie wiadomo czy zadziała. Póki co nie kupuję.
Dużo z Was wykreśliło rożki. W szpitalu tego nie wymagają?
Jak dla mnie to mogą sobie nawet wymagać złotej obroży dla dziecka. Co zrobią odesla cię z kwitkiem bo nie masz?
U nas chcą 4 kocyki, w czerwcu. Bez przesady [emoji23] jeden starczy chyba że będzie 10 stopni
 
Matę/puzzle polecam, przydatna sprawa. Szumisia nie planowałam, ale dostałam na baby shower i u nas się sprawdził. Później już jak potrzebowałam to ze Spotify odpalałam szum morza.
 
Jak dla mnie to mogą sobie nawet wymagać złotej obroży dla dziecka. Co zrobią odesla cię z kwitkiem bo nie masz?
U nas chcą 4 kocyki, w czerwcu. Bez przesady [emoji23] jeden starczy chyba że będzie 10 stopni
[emoji15][emoji15][emoji15] to u nas zero kocykach nawet jak zimą rodziłam [emoji23][emoji23] w szpitalne zawijaja [emoji12]
 
Dziewczyny a co sądzicie o tych misiach usypiających typu miś szumiś ?
Bylam ostatnio u rodziny i moja szwagierka bardzo chwaliła. Jej synek ma 2 lata i śpi z nim nadal.
Ja dostalam wybajerzonego szumisia z pracy jak mlody sie urodzil... Coz.. wolal jak Mu spiewalam koledy[emoji23][emoji23][emoji23]

Ale oddalam Go mojemu bratu bo Jego dzieciaki juz dwa szumisie zajechaly. Spac bez tego gdzies do 2 lat nie mogly.

Takze od dziecka zalezy.
 
reklama
Jaki ? [emoji4]
Valco baby snap duo sport[emoji23][emoji23] dluzszej nazwy nie bylo.

PS. Przy wpietej gondoli sa inne kolka. Ja bede miec dmuchane.
snapduosport_coalblack.jpeg
51qX6kXZ13L._SY450_.jpeg
 
Do góry