reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla wrzesniowego malucha czyli HITY i KITY :)

to fajnie przynjamiej sie bedziesz czuła bardziej komfortowo, bo ja to nie znam szpitali w ogóle, a w żeromskim byłam ostatnio jak się sama urodziłam:-) ale jest chwalony więc myślę że źle nie będzie, ja tez prawdopodobnie cc, więc z rodzinnego nici, chociaz słyszałam, ze teraz sa już szpitale gdzie pozwalają byc tacie przy cięciu
 
reklama
Dziewczyny, do którego mniej więcej miesiąca starczą butelki 125ml? Czy jest już sens kupować te 250ml?

Pytam, bo przeglądam właśnei allegro i zestaw startowy się bardzo opłaca, ale znalazłam też u kilku sprzedawców bardzo tanie butelki Aventa te malutkie i nei wiem co teraz zrobić.
 
Anisen i kasiula11 dziękuję za informacje , bede musiala niebawem zaopatrzyc sie w proszek do prania :) i duzo czasu na spokojne prasowanie :) Ja nie mieszkam w samym Krakowie (pracowałam codziennie w Krakowie i codziennie dojeżdżałam z domu), tylko poza nim między Rabką a Myślenicami , wiec bedę rodziła raczej w Myslenicach. Zastanawialam sie nad Krakowem, ale jak sobie pomyśle,że miałabym jechac z godzine do szpitala w stanie wskazującym na porodowy to zdecydowanie wolę w 10 min. dojechac na porodówkę do Myslenic. Jeśli chodzi o Kraków, to dwie moje koleżanki rodziły na Ujastku i bardzo sobie chwaliły ... w Żeromskim też jest ok . Tyle mogę Wam przekazac informacji zasłyszanych. Prawda jest taka, że ile ludzi tyle opinii...
 
Przyjechało do sklepu moje zamówienie, czyli łóżeczko, materacyk, posciel, wkłady do poscieli, przybornik, rożek, W sobotę jadę odebrać :) już się niemogę doczekać...
 
karola ja stosuję lovela - mleczko do prania. W biedronce była (i jeszcze w niektórych jeszcze jest ale trzeba mieć duże szczęście) za 13 zł (1,5l) wydajność na 15 prań, proszek niby jest mniej wydajny (11 prań). Ceny w normalnej sprzedaży to tak ok. 22 zł (w Rossmanie)
 
Fajny nawet ten regał, może stać w pokoju, a można go też przeciągnąć do łazienki do kąpieli. Chociaż przyznaję, że ja wolałabym z szufladami, albo zamykaną szafką, ze względu na kocią sierść. Ale w sumie to wydaje mi się fajnym pomysłem.
 
no to ja wczoraj skończyłam wyprawkę dla Małej..Zakupione mamy prawie wszystko z wyjątkiem nożyczek, bo były strasznie grubaśne i nie wyobrażam sobie obcinać takich malutkich paznokietków..no i zostały mi pokrowce na przewijak, bo w sklepie były tylko białe, a jakoś tak mi się to też nie uśmiecha..także teraz już jesteśmy gotowi na Malutką, ale niech się jeszcze nie spieszy;-)
 
reklama
ja wczoraj kupiłam oilatum do kąpieli i krem, zestaw do paznokci. Przyszła kołyska, ale jeszcze jej nie dłożyłam, ale materiał jest fajniejszy niż myślałam. Tak sie ucieszyłam jak przyszła że się aż popłakałam. wariatka :) dzisiaj przeglądam ciuszki i patrze czego mi brakuje.

tez mam problem z przewijakiem, tzn zastanawiam sie czy kupować do pokoju. Bo jeden będe mieć w łazience na pralce, a nad nia półeczki na pieluszki kosmetyki itp. do pokoju gdzie będzie spać mała mam 2 kroki więc chyba odpuszcze sobiei 2 przewijak :/ a w nocy ja przewine w kołysce na szybko albo na łóżku. sama już nie wiem co robić.

Ja loveli nie lubie, używąłam sporo czasu i teraz tez mi tata kupił do prania i kiepsko dopiera białe rzeczy, wszystko wychodzi szare a nie biała. Więc ja poszukam innego proszku.
 
Do góry