reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla wrzesniowego malucha czyli HITY i KITY :)

asiu, jak dla dzieci ? to Ty już masz dzieciątko ? myślałam że to Twoje pierwsze ?
Może ma w planach kolejne maluszki :-D
Bluetooth to ty taki drobiazg jesteś?A nie masz problemu przy takim rozmiarze z wyborem w sklepach??Bo w Polsce ciężko jest wyłapać rzeczy w takich rozmiarach i do tego by był jeszcze wybór.
 
reklama
magda drobiazg to ja bylam ostatnio ponad rok temu :-D A poza tym tak jak napisalam, rozmiarowka czesto zalezy od kraju, dlatego czesto na etykietach jest napisane jaki to jest rozmiar w jakim kraju i czasami roznica jest nawet 3-4 rozmiarow.
Jak wazylam kilka lat temu 45kg przy wzroscie 165 to kupowalam czesto ciuchy na mlodziezowych dzialach H&M lub w Polsce bo mimo wszystko sporo kobiet ma 34 lub 32 w PL. Zobaczymy w jaki rozmiar wejde po porodzie :baffled:
 
Bluetooth to ty musiałaś :-D wyglądać jak moja koleżanka bo ona 45 w porywach 47kg na 165cm. Nie martw się ona wróciła po ciąży do swojej wagi. No może kilogram jej został i trochę budowa ciała się zmieniła. Już nie ma takich patyków tylko takie malutki mikroskopijne kiteczka z czego oczywiście się cieszy.
 
Aleeeee jestescie szczuple :D Ja rozmiar 34 to w podstawowce nosilam :D A teraz przed ciaza to 38 albo 40 (czesciej 40 :D) Teraz bedac w ciazy jesli cos kupowalam to minimum 42/44 i to jeszcze musiala byc najlepiej tunika wycieta w pasie i szeroka dolem:D
Marzy mi sie rozmiar malego 38 :D
 
Mononoke to widzę że twoja rozmiarówka równa mojej. Też z 38/40 tylko właśnie niekiedy jakieś dziwne egzemplarze mniejsze, ale myślę że to zależy od kroju danego ubrania.

W ciąży to chodzę w jednych i tych samych ciuchach. Dostałam całą wyprawkę ciążową ale jakoś pasują mi dwie pary spodni. W niektórych bluzkach też się trochę dziwnie czuję więc pozostają tuniki i legginsy.

Tak naprawdę to niedawno zaczęłam chodzić w obcisłych bluzeczkach podkreślających stan błogosławiony :-D Jakoś tak dziwnie mi się wydawało, a teraz już nie ma co ukrywać.
 
Ellisi, ja kupilam raptem kilka rzeczy bo juz do starych sie nie miescilam z racji ogromniastego brzucha. Mam 2 pary spodni (jedna kupione tydzien temu po 3 miesiacach klotni bo "ja nie potrzebuje"), spodnice i sukienke taka elegancka bo potrzebowalam na zakonczenie roku szkolnego :D A tak wszystko inne mam stare bo przed ciaza strasznie lubialam chodzic w tunikach i sa dla mnie dalej dobre :D
 
Ja teraz w ciazy nosze rozne rozmiary, od 36 po 42 bo na gorze malo mi przybylo za to na dole :szok: strach nawet powiedziec.
Fakt ze zawsze bylam raczej ponizej mojej normy wagowej wiec teraz tym bardziej moj organizm sie buntuje ze tyle musi nosic :-) Stad mam te problemy ze stopami. Bola mnie niemilosiernie kosci a w szczegolnosci srodstopie. O dluzszym spacerze to moge w ogole zapomniec :-(Na szczescie jeszcze tylko 2 miesiace i mam nadzieje ze wroce przynajmniej do wagi sprzed ciazy.
 
No to byłaś drobinka;-) Bluetooth ale teraz w ciąży nie jest tak źle choć wiem o czym mówisz bo ja przy pierwszej ciąży też tak się czułam jak mi 20 kilo przybyło.Czułam się jakbym była w obcym ciele.
I powiem ci że na bank wrócisz do formy ale to nie tak od razu po porodzie może to zająć ci kilka miesięcy więc się nie stresuj.Jak jesteś ruchliwą osoba to myslę że dasz radę ;-)
 
dzieki magda, mam jednak obawy ze tak latwo nie uda mi sie zrzucic tych dodatkowych kilogramow. W tym wieku przemiana materii juz nie ta :-D Zauwazylam to wlasnie ponad rok temu kied mimo nie zmienionego trybu zycia i jedzenia nagle zaczelo mi powoli przybywac tu i tam :baffled: Licze tylko na to, ze dla organizmu w tym wieku ciaza to taka rewolucja hormonalna ze moze jednak organizm wroci na swoje stare tory. Bardzo bym sobie tego zyczyla :tak:
 
reklama
Do góry