reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyprawka dla wrzesniowego malucha czyli HITY i KITY :)

asia nasz tez przesikiwal huugisy 2, ale przyjrzalam sie im dokladniej i zauwazylam, ze w srodku maja ta zielona falbanke przyklejona do wnetrza. I teraz przed kazdym zalozeniem odklejam ja placami (wyglada to tak jakby bylo za mocno sprasowane). i narazie nie przesikuje. tez mam jeszczze do zuzycia pol paczki, pozniej juz chyba jakies 3 kupimy. sory za pismo, ale jestem teraz jednoreczna.
 
reklama
U nas też 2 jakby przymałe musimy wykończyć pampersy i dady, 3 wydają się jeszcze przyduże ale już czekają w gotowości. Mam jeszcze 2 pieluszki happy które dostałam w prezencie. W porównaniu z pampersami i dadą happy 2 są o wiele większe zobaczymy jak z jakością , narazie zużyłam 3 pieluchy i z pupą nic się nie dzieje.
 
Ja tez myslalam ze na pampersa3 przejdziemy bo 2 sie odciskuja na nozkach ale jak zalozylam 3 to jej z pupy zjezdzaly:crazy: wiec albo jakos zle je zakladam albo Lenka jednak w pupie na nie za mala:baffled:
 
bluetooth
umnie jest identycznie, dwójki się odciskają i to mocno ( a po 2 godzinach w foteliku to miała poodciskane wszystko aż ryczała od tego) a 3 za to aż pod cycki. 3 zakładam tylko na noc narazie, bo jak nie wierzga nóżkami to jej nie spadają przynajmniej. u nas podobnie było z 1 i 2 pampersa, wtedy za to dady były dobre.
 
Moja niestety wierzga nogami w nocy na potege bo jej bardzo gazy dokuczaja wiec niestety 3 na razie poszly w odstawke. Na szczescie u Lenki az tak tragicznie nie jest z tymi 2kami jak u Ciebie asia Ma poodciskane ale raz mniej raz bardziej. W sumie to nawet nie wiem od czego to zalezy ze raz w ogole nie widac a innym razem czerwone szramy wyryte na udach :crazy:
 
O kurcze to taka róznica w wielkości?Ja jeszcze 3 nie kupowałam bo mamy jeszcze dwójki i mały też ma poodciskana pupcię.Ale w grudniu kupię juz 3 jak nam sie 2 wykończą
 
u nas też 3 za duże a 2 odciskają, ja te odciski smaruję sudocremem tak jak pupcię, zeby się jakieś otarcie albo odparzenie nie pojawiło.
Dzisiaj kupiliśmy nową karuzelę na pilota, bo już mamy dość nakręcania tej ręcznej, a pomaga się ona uspokajać Pawełkowi jak ćwiczymy kupki na przewijaku. Myślę, ze to będzie dobra inwestycja.
 
reklama
eehhh ja tez mam dośc tego nakręcania... ale karuzelkę Misia dostała więc szkoda mi kasiorki na drugą;-)
 
Do góry