reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wyprawka dla sierpniowych skarbeczkow :D

reklama
Dlatego wlasnie pytam o te prześcieradła.. Bo komplety niektóre sa takie piękne, ale bardziej chyba zeby nasze oko na nacieszyć :) i Beata dobrze pisze ze zależy od dziecka.. To myślicie ze z 4 to bedzie ok?
 
Sorry Zuzzi, nie wrzucalam wszystkich obrazow na tel, wiec tylko ocenilam glowne z 2 i 4 linku.
Ja z oryginalnej kolderki np w ogole nie korzystalam, bo chlopcy sie strasznie rozkopywali i byla dla nich za duza. Wiec spali pod kocyki oblozonymi w poszewki od kompletu. Wklad do poduszki zrobilam z rozka grubego. I mieli spiworki, to byl najlepszy zakup na poczatek, poza przescieradlami (mialam 4 na 2 lozeczka).

Z posciela mysle, ze na pewno jest bardziej dla naszego oka :-)

Z moja wyprawka zastoj na czas remontu, ale udalo sie kupic wozek!!!
 
Wlasnie tez myślałam ze tak 3-4 prześcieradełka to taka optymalna ilośc nawet jak sie pobrudzi i z praniem wtedy nie ma "parcia".. Tak samo coverami na przewijak tez myślałam z 3-4 bo przy niespodziankach przynajmniej damy rade..
Pościeli samej w sobie tez nie mysle kupowac zwłaszcza ze sa otulacze, sa kocyki wiec watpię, po za tym nie chce używać poduszeczek wiec tym bardziej mi sie to nie przyda.. Ale oko nacieszyć mozna tyle pięknych wzorów :)
 
Oj z przewijakami roznie bywa :-) mi 2 nie wystarczaly, wiec ratowalam sie pieluchami flanelowymi nie raz. Praktycznie codziennie cos, a przedcieradlo to raz na kilka dni...
 
Lunera ja też na początku nie będę korzystać z poduszki kołdry. Mam już chyba 2 śpiwórki. I w 100 % się zgadzam. Ta słodka pościel to głównie dla mnie [emoji12]
 
reklama
Lunera no wlasnie i przewijak sie chyba najbardziej boje no ale zależy tez od dziecka.. Jedne zwracają i kupkaja strasznie i pieluszki nie daja rady, albo przy zmianie a inne nie.. Hm zobaczymy "kto" sie trafi :)
 
Do góry